Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék kezdeni, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék kezdeni, ha a legjobb barátom iránt plátói szerelem alakult ki?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és korán észrevettem, hogy nekem elsősorban a belső számít, nem pedig a külső. A legjobb barátom ott volt nekem a legnehezebb időkben mindig, ezért kialakult egy kötödés közöttünk, de az Én oldalamról ez sokkal erősebb. Neki van barátnője és elmondtam neki a dolgokat, amit egészen máshogy fogadott mint azt vártam. Nagyon megértő volt és mondta, hogy Ő ezt tudta velem kapcsolatban, nem zavarja és ha időre van szükségem akkor Ő vár, viszont erre a megoldásra egyből beszervezett nekem egy lányt, aki nem volt rossz, de mint írtam, nekem fontos a belső. Ennek ellenére sokat találkozunk és elfolytom ezt az érzést, mert ha nem látom az sokkal rosszabb. Mit tudnék csinálni?
2017. jún. 12. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket csak a vak nem látja... ritkán működik hosszú távon fiú lány barátság.. egyik fél mindig sérül.. szívednek úgysem tudsz parancsolni... kevesebbet meg úgysem fogsz vele találkozni, mert nem bírod ki... ördögi kör... the force be with u
2017. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most ne haragudj, hogy megkérdezem, de akkor meleg vagy? vagy a legjobb barátod lány, és meleg és ezért van barátnője. nincs ezzel gond, csak ez tovább bonyolítja a dolgot.
2017. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom fiú, Én is az vagyok, de melegnek nem mondanám magamat,mert érdekelnek a lányok.
2017. jún. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!