Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom egy fiu. És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom egy fiu. És azt hiszem szeretem. Szerintetek? 14/L

Figyelt kérdés
Szóval 3 éve ismerjük egymást, kezdettől fogva barátok voltunk, mostanában mélyült el a kapcsolatunk, imádjuk egymást. De persze nem járunk. Mindig mondja hogy szerinte én vagyok a legszebb lány az osztályban, és volt már szerelmes is belém, meg nem is tudom, furcsa dolgokat mondd. Mondhatni "túl jóban vagyunk" vagy nem is tudom. Van esélyem?

2017. máj. 9. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha megbeszélitek, hogy ki mit érez, és találtok egy arany középutat, akkor elképzelhető, hogy van esélyed.
2017. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Hallod! Ez 99%-os siker!

Én is próbáltam így udvarolni lánynak (nem ezekkel a szavakkal, de NAGYON hasonlóval) de nem vágta a dolgot |:(

Úgyhogy szerintem tuti a dolog! ;)

16/F

2017. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen. Beszéljétek meg. Sok sikert:)
2017. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

2.válaszoló

Már az elárulja, ha dicsérget, hogy te vagy a legszebb...

Ilyet a fiúk (szerintem lányok se, de hamarabb) nem mondanak csak barátnak. Az lehet, hogy nem mer kezdeményezni, vagy arra vár, hogy te is bókolj.

2017. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de... Mostanában elég nehezen mennek a dolgok az életemben, és ő a legnagyobb támaszom. Persze jó lenne ha járnánk de ha szakítunk és megromlik köztünk minden azt nem élném túl. Ezért nem tudom hogy mit tegyek....
2017. máj. 10. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiú-lány barátság általában veszélyes dolog...:)
2017. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na mi lett a vége? :D
2021. okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!