Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyre lejjebb vagyok lelkileg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre lejjebb vagyok lelkileg, mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe ladsan 2 éve beléestem, és nem tudom kiheverni a fejemből, pedig már nem tudom hanyadszorra töri össze a szívem. Tegnap jöttem rá, hogy már másfél hónapja egy másik sráccal van(aki roma) és annyira stressz helyzetbe hozott, hogy azóta haspuffadásom van, hasmenésem, hányingerem, stb. Lehet hogy el kell felejteni, de képtelen vagyok, sokszor adott nekem egy kis motivációt(vagyis úgy hogy én akartam neki bizonyítani), hogy elérjek valamit vagy szeressek valamit. Amikor az előző barátjával összejött, azóta nincs önbizalmam és megváltozott a személyiségem(gyerekesebb vagyok, sokkal többet eszek, nem koncentrálok a tanulásra). Mit csináljak? Totál sakk-matt az egész!

2017. jún. 12. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
fogd fel hogy nem lesz a tied ember.. két évet elbasztál, más dologgal is fogalkozhattál volna
2017. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

.ne hallass depis zenét..

.tuti van más "nő" is a földön..

.hagyd ne is foglalkozz vele hameg eddig se tetted akkor továbbra se..(meg akk mi van'?!)

nézz tv-t elmélkedj mi szeretnél lenni ha nagy leszel stb..

a jövőre koncentrálj ne a ribiket nézd előtted (majd később te is úgy gondolod majd h kár volt vele foglalkoznod)

lesz majd időd suli után is foglalkozni olyanokkal..... meg még csak 16vagy max fél év és szakitanátok.

sok sikert 18/f

mellesleg lassan melozok (érettségi után) és bulikba kocsmákban lehet csajozni x)

meg ha eddig se nézet rád úgy továbbra miért tenné?

DK OUT!

2017. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akciós a PS4 szerezz be egyet es kockulj.. Vagy meg jobb, sportolj
2017. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy tulajdonságodat nem bírja akkor az az hogy rasszista vagy :)
2017. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jusson eszedbe, hogy vannak más lányok is a világon!

Lépj tovább, ne foglalkozz vele.

2017. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csakis azért vagyok rasszista, mert leírtam, hogy a srác roma. Szerintem te sem lehetsz túl értelmes, ha neked már ez rasszizmus. :/
2017. jún. 23. 23:39
 7/7 Vanda95 ***** válasza:
Szia hát mindenképp elkéne felejtened a csajt keress egy jobbat egy szebbet egy okossabbat 14/L
2017. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!