Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valjam be neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valjam be neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk.Jövőre egy suliba megyünk tovább tanulni de nem leszünk osztálytársak.Minden percbe rágondolok egyszerűen beleszerettem.Mivel osztálytársam így nem akartam összejönni de jövőre ugye nem egy osztályba járunk.Arra gondoltam ballagás után jövőhéten bevallom neki hogy szeretem.Hogyan csináljam és mit mondjak neki?
2017. jún. 12. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy "szeretlek".
2017. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhívod sétálni a városba,csak kettesben,keresel valami szép helyet beszélgetéshez és elmondod amit érzel
2017. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem okosan támadd le ezzel a szerelmi vallomással :D

Felesleges.

Elég annyi,ha felhozod,esetleg lehetne több is köztetek ,mint barátság.

2017. jún. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!