Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sajnos elment az eszem, és lefeküdtem egy lánnyal. Pedig van barátnőm már 2 éve (ő az első), nagyon szeretem, és sosem gondoltam, hogy ilyet fogok csinálni. De az volt a baj, hogy az a lány nagyon nyomult rá, és én nekem pedig nagyon tetszett a teste, és volt bennem alkohol, és nem tudtam megállni.:( A barátnőm látja rajtam, hogy szomorú vagyok, de nem mondtam el neki, de szerintem el kéne mondanom, mert nagyon zavar. Csak szerintem nagyon nagyot fog bennem csalódni, és nem fog bízni bennem, ha megtudja.

(17 évesek vagyunk)


Nektek mi a tanácsotok, elmondjam?

Nagyon rosszul esik a lányoknak, ha megtudják, hogy megcsalták?


2017. jún. 12. 21:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%

Na kérlek, a barátom idősebb nálad pár évvel. Nem voltunk együtt már egy ideje,mert nem volt rá lehetőségünk. És láss csodát: nem csalt meg :o

Nem szereted te annyira szegény lányt,mint amennyire mondod. Beszélj vele erről,legalább legyél őszinte,ha már félre b***tál.

Hogy nagyon rosszul esik-e?? Emberfia,neked hogy esne,már nem azért? Örülnél? Mert gondolom nem. Ha ő hűséges tud maradni hozzád,akkor alap dolog,hogy te is az legyél hozzá.

2017. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

Mondd el neki, hogy mit tettél. Ennyivel tartozol neki, főleg azok után, hogy 2 éve együtt vagytok. Nincs mentség a hibádra, az alkohol nem ment fel senkit.

Megérdemli, hogy tudja az igazat és őszinte legyél hozzá, ha tényleg szereted. Ha képtelen vagy szakítani vele és férfiként beismerni, hogy hibáztál és nem érdemled meg, add meg neki az esélyt, hogy szakítson veled, ha úgy kívánja.


Az meg, hogy csalódni fog benned és nem bízik meg benned soha többé, benne van a pakliban. Ha részegen elütsz egy embert és elveszik a jogsid, szerintem evidens és nem csak egy opció.

2017. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
El fogom mondani ma délután neki! Remélem nem fog szakítani.:(
2017. jún. 13. 11:15
 24/28 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult?
2017. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy érdeklődsz!


Beszéltem vele, és elmondtam neki mindent...Szegény el sem akarta hinni, először azt hitte, hogy csak viccelek. De aztán rájött, hogy nem, és nagyon sírt, mert azt gondolja, hogy azért csaltam meg, mert nem néz ki jól...:( Pedig ez nem igaz. Nagyon szomorú, de inkább magát hibáztatja, hogy nem töltöttünk egymással sok időt mostanában...

Mondtam neki, hogy nagyon szeretem, de megértem, ha szakítani akarsz velem, de ez a te döntésed.

Holnap találkozunk újból, szerintem akkor derül ki, hogy mit szeretne...remélem együtt maradunk.

2017. jún. 13. 18:14
 26/28 anonim ***** válasza:
Együtt maradtatok? Vagy mi történt?
2017. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Találkoztunk tegnap is, és úgy néz ki, hogy együtt maradunk szerencsére:) Nagyon szeretem a barátnőmet, hogy ezek után is tud szeretni, és azt mondta, h felejtsük el.:) De nagyon lelkiismeret furdalásom van, hogy ilyen voltam vele, és ő pedig nagyon hűséges...
2017. jún. 15. 13:00
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott egy nemrég történt eset a saját szüleimről...

Ők is mindketten félreléptek, de anyut nemtudom biztosan. De a lényeg itt nem is ez. Anyu nekem egyszer elsírta az egész történetet és akkor éreztem, hogy annak ellenére, hogy régen volt és nem váltak el nyomot hagyott. De apuban is. És bennem meg a testvéremben is. Mai napig félek a kapcsolatoktól nehogy velem is ez történjen.

Ezelött is kirázott a hideg a "megcsalás" szó hallatán, de mostmár mérhetetlen harag fpg el még idegen embereknél is ha erről hallok. Ráadásul, a legjobb barátnöm megcsalta a barátját úgy hogy erről beszámolt nekem és utána ha mondtam neki, hogy fejezze be, még.kb neki állt feljebb hogy én úgyis tudom, hogy ebből nehéz kiszállni.... hát eléggé jól esett mondhatom...


És képzeld nekem is van párom. Amikor elmentünk batátnőkkel szórakozni és ki voltam éhezve már mert volt pár dolog ami miatt nemtudtunk találkozni, de mégis leráztam a nyomulósokat.

Meg amugy a hűség nemhiszem, hogy attól függ ki mennyire szereti a másikat.

Nincs az a piamennyiség amit olyan környezetben meginnék ahol tudom, hogy bárki kihasználhatja a jókedvem...

2017. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!