Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre jobban elhatalmasodik...

Egyre jobban elhatalmasodik rajtam a sírhatnék érzés. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma déltől vagy 2-től (nem tudom) megnéztem két filmet.

Úgy indult hogy megjutalmazom magam ezzel a délelőtti takarításért. Aztán talán egy órája pár pillanatra ereztem, hogy mindjárt sírok. Nem sírtam és okot se tudtam rá, hogy miért lenne, de most megint egyre jobban ezt érzem hogy sírnom kell.


Talán azért mert nem volt dolgom, csak pihentem ugye és rámtört az üresség érzés,meg az hogy nincs senkim. Vagy nem tudom mi okozza.


2016. aug. 7. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán valoban az üresség és az egyedüllét miatt volt, mindenesetre én a helyedben elengedtem volna magam és sirtam volna egy jot. Néha sokat tud segiteni az, ha kisirod magad, függetlenül attol, hogy tudod e a sirás miértjét. :)
2016. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sírj ha sírni akarsz, nincs abban semmi.
2016. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb ha elfojtod. Egyszer én is sokáig visszatartottam és amikor ok nélkül kitört belőlem nagyon fájt a fejem. Nem egészséges vissza tartani, nem attól erős vki
2016. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!