Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exbarátommal viszonyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátommal viszonyunk van még. Van barátnője de én még szeretem és megkérdeztem tőle hogy ő érez e valamit irántam és azt mondta igen akkor miért van a másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész hogy szakitott velem a barátom mert érzett még valamit a volt barátnője iránt.(én nagyon össze törtem és magamba kerestem a hibát pedig nem én hibáztam).És mondta az exem hogy ő ettől független nem szeretne elveszíteni maradjunk barátok".Hát először nem tetszett a szitu(bár kinek is tetszene)végül bele mentem de én még többet éreztem/érzek barátságnál.Az egyik nap találkoztunk de persze emellett beszélgettünk is . És tudtam de szerintem ő is tudta hogy ha találkozunk ugyse csak beszélgetünk" és hát ő igazábol ugyanúgy tett ugyanúgy viselkedett mintha együtt lennénk megcsókolt megölelt stb ellenkezni nem tudtam de nem is akartam mert szeretem de ezt tudta nagyon jól ö is a végén szex lett ebből az egészből és akár hányszor találkozunk szinte mindig ugyanez.Az egyik nap megkérdeztem tőle hogy ha szereti a lányt miért csalja velem ?"(hozzá teszem a lánnyal már voltak együtt előttem 1 év és kb 9 hónapig de mindig veszekednek veszekedtek.) Erre semmitsem tudott mondani.Azt is meg kérdeztem hogy érez e még irántam meg hogy gondol e rám?ÉS ERRE IGENT MONDOTT" akkor miért nincs velem ? Egyszerre 2lányt hogy lehet egyáltalán szeretni ? Most mit csináljak ebbe a szituba ? Tudom hogy nem jó amit csinálok de nagyon szeretem a fiút...:(

2016. nov. 5. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kihasznál téged csak. Bármennyire is szereted nem szabadna engedni neki. Csak arra kellesz neki, szerintem az a legjobb ha otthagyod. Ha tényleg szeret téged akkor hagyja el a lányt. Ennyi..
2016. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van és én legszivesebben választás elé tenném de félek a választól...köszi hogy segítettél:/
2016. nov. 5. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy kérlek szépen ,hogy az exed egy nyesett nagy puncifaló. És méghozzá nem is hülye! Sok sikert!
2016. nov. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként van olyan ,hogy valaki két lányba.
2016. nov. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!