Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Cirka másfél éve szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cirka másfél éve szerelmes vagyok egy olyan emberbe, akibe nem szabadna (ez bonyolult és nem lényeges a kérdés szempontjából), mit tudok tenni, hogy ne legyenek ennyire erős érzéseim?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, rettenetesen szerelmes egy felnőtt férfibe.

Folyamatosan, nem szándékosan a figyelmét/társaságát keresem, állandóan zavarban vagyok a közelében, vagy ha róla van szó, stb., ami elviselhetetlen, hiszen minden héten össze vagyunk zárva szinte. Ezek a dolgok befolyásolják a viselkedésem vele szemben, teljesen más vagyok a társaságában, mint máskor, ezt negatívan mondom.

Folyamatosan őt keresem mindenhol a szememmel, hiába tudom, hogy biztosan nincs ott. A hozzám intézett mondatai visszhangoznak a fejemben elalvás előtt.

Egyszerűen soha nem tud kimenni a fejemből.

Kerestem hobbikat, de azok sem terelik el róla a figyelmem.

Mit tudok tenni?:(


2017. jún. 14. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy újabb lány aki a tanárába szerelmes. Nem tudsz mit tenni majd ki növöd.
2017. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tanárom:)
2017. jún. 14. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor? Amúgy nem lehet tanácsot adni hiszen mindenki más miatt felejti el. Fontos hogy miért vagy bele "szerelmes" hogy mi tetszik benne stb.
2017. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg csak a rossz tulajdonságaira koncentrálni, hátha megundorodsz tőle. Nekem ez bevált. Bár, ha valaki igazán szerelmes, akkor nem fogja olyan könnyen elfelejteni az illetőt.
2017. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ha legközelebb meglátsz akkor nyugodtan gyere oda és megbeszéljük.Tudom mit érzel,én is voltam tini.Tényleg ne félj,és egy tea mellett megbeszélhetjük a dolgot,akár még másról is beszélhetünk
2017. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam meg ez nem vált be. Próbáltam valami rosszat találni benne de túl tökéletes volt. Míg nem egyszer csak láttam egy nevet a kezén és az segített mert akkor biztos van valakije. És így mivel van bennem erkölcs és méltóság akárhogy tetszhet valaki ha van valakije akkor már a felejtőbe megy. Hisz ha sikerül meg szerezni akkor meg van az esély hogy én is így járok. És milyen szar lenne a párjának hogy miattam hagyja ott. Rgo nem Szikora Robival nem szándékom szánt szándékkal meg bántani a fajtársam.
2017. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Folyamatosan, nem szándékosan a figyelmét/társaságát keresem,"

Keresni valamit/valakit TUDATOS cselekedet, szóval azt, hogy nem szándékos, meséld a tükörképednek, talán ő elhiszi.

Mit tegyél? ELső sorban n keresd a társaságát. Mivel ez tudatos cselekedet, így ezt te irányítod. Aztán a többit az idő megoldja.

2017. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ELső sorban NE keresd a társaságát! *

bocsi elírtam

2017. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz is lehet hogy ne keresd a társaságát. De az ronthat is a helyzeteden mert akkor kevesebbet tudsz meg és ha úgy vagy hogy az még jobban vonz ha egy tökéletes és elérhetetlen ember iránt rajongsz akkor még jobban vágysz rá. Ezt neked kell ki tapasztalni.
2017. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!