Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, ha nem fekszem le vele, elhagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt... És azt mondta, hogy nem az a legfontosabb, de neki már szüksége van rá... egyébként egyiken sem vagyunk szüzek már, és én is vágytam volna rá, de ezzel elment a kedvem teljesen. Vajon csak arra kellenék neki? Ő állítja, hogy nem. De ezek után nem tudom mit gondoljak...
2009. ápr. 8. 15:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
ha őszintén szeretne, nem mondana ilyet. és várna..
2009. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen pasiknak a nö csak "arra" kell,szoval szerintem keress mast,amig lehet.
2009. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Mit tégy? Hagyd el te!
2009. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Hogy mit tegyél: HAGYD OTT! Találsz jobbat is.
2009. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
A baratod egy hulye pocs.Hogy mondhat ijent?Szerintem csak azert kellessz neki....:S
2009. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
ha olyan fasz,h emiatt elhagy akkor ennyit ér a pasi:)
2009. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Hány évesek vagytok? Habár, akármennyi, kiábrándító, ha ilye formában fejezi ki, hogy kíván. Persze, hogy kíván, de erre nem zsarolás formájában szoksá utalni. Ha igazán szerelmes lenne Beléd, ilyet nem is mondana. Lapát.
2009. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 tade ***** válasza:
96%
Attol fugg neked mi a fontos. Ha oszinten szereted, akkor nem erdemled meg, hogy ilyen pasid legyen, ha pedig meg te sem vagy biztos az erzelmeidben, akkor mar legalabb egy jot szexeljetek :) De szerintem csak 1-2 menetre kellesz neki.
2009. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
A barátom azt mondta, ha nem fekszem le vele, elhagy. Mit tegyek?... ha ezt komolyan gondolja akkor mond emg neki h fel is út le is út.
2009. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a választ rá minek kérdezed meg? Ha meg nem tudod, akkor úgysem mi fogunk befolyásolni benne. Amúgy igen, az normális emberek szerint csak arra kellesz neki.
2009. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!