Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta ha nem fekszem le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ha nem fekszem le vele akkor elhagy?

Figyelt kérdés

Van egy pasim akivel 1-2 hónapja járok és előtte volt egy fiu akivel néha összejártunk de már nem tartom vele a kapcsolatot.

És a pasim állandóan leakar velem feküdni de nem engedem és erre mindig felhozza azt hogy amazzal meg egyből lefeküdtél stb...

Eddig az volt a baj velem hogy nem nyalizok a pasimnak.Megoldottam.

Aztan az volt a baj velem hogy masik fiukkal beszelek.Azokat is elkuldtem.

Most meg ez..

Komolyan elegem van belole hogy mindenert piszkal es mindig kicsufol kirohog meg mindig minden ugy van ahogy o gondolja.(pl. En ugyved akarok lenni es szerinte az nemjo mert a pincerek jobbak)

Meg a legrosszabb h azzal menoskodik hogy kit hogyan kefélt megés ez zavar.

De ő allitolag szeret engem meg minden mert ha nem szeretne mar 1 honap utan otthagyott volna.

Szerintetek dobjam?



2017. jún. 15. 12:20
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ne haragudj meg érte, de a pasid egy idióta. Normális ember nem beszél ilyen hangnemben az exeiről. Más részről meg egy végzettséget nem igénylő munkakört nem akarjunk már egy doktorálással összehasonlítani. :D

Ha ügyvéd szeretnél lenni, akkor nem ártana, ha először magadért ki tudnál állni, mielőtt másokat akarnál megvédeni. Szerintem ne erőltesd ezt a kapcsolatot.

23/F

2017. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz?
2017. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Aztan az volt a baj velem hogy masik fiukkal beszelek.Azokat is elkuldtem. "


Komolyan le koptattad a fiú barátaidat miatta? :D

Ez nagyon szánalmas...

Megérdemlitek egymást ha ebbe belementél.


"Szerintetek dobjam?"


Nem! Mit ér egy papucs, egy láb nélkül ?

2017. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretek , igazán szeretem a páromat igen is várok ra, ameddig ő akarja, előbb v utóbb úgyis megtörténik.

Az első szex nem megy rendelésre, emlékezni fogsz ramindig.

Ha azt mondja hogy nincs szex és elhagy téged, az nem szép, szerintem az egyutlet számára ( bármennyi is legyen az ...x...) ott hagyna téged. :(

Szerintem dobd ot , bár lehet hogy szereted, és keress olyan pasit magadnak , ki értékeli amiket teszel érte, és ugyan úgy szeret téged, mint teőot, vagy jobban. :)

2017. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Dobd, de gyorsan!!! Nem zsarolhat ezzel! Meg nem egy gondja van veled, hanem mindig talál egy másikat!

Egyszerű a válasz! Tedd fel magadnak a kérdést: Ilyen ember mellett akarsz megöregedni? Ha majd oda kerülne a sor, milyen apa válna belőle??? Az meg pláne udorító, visszataszító, hogy azzal dicsekszik, hogy kit hogy kefélt meg!!!! Tuti, hogy nem szeret minek maradnál mellette???

2017. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!