Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így? Egyszerű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Egyszerűen csak játszadozik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki régen kapcsolatot akart kezdeni velem,de én még nem voltam rá felkészülve.Szépen meg is beszéltük a dolgot harag nélkül.Nemrég találkoztunk egy koncerten ahol egy lánnyal flörtölt (nyaka köré ültette stb..)De amint oda menntem az egyik barátjához akivel nagyon jóban vagyok mintha lepattintotta volna a lányt.Utánna már ölelgetett meg minden.Viszont a vége felé lelépett,pedig nagyon jól éreztem vele magam.Sőt túlságosan is jól.Viszont nem tudom,hogy akkor miért állt le azzal a lánnyal,aki kiköpött az ellentétem(erős smink,hiányos öltözet és hát cseppet sem visszafogott tánc)De közben figyelt rám és amikor a barátai kikezdtek velem akkor el mennt.Lehet,hogy csak ilyen "szoknyapecér" vagy nem is tudom,hogy mit gondoljak róla.Bocsi ha egy kicsit zavaros és hosszú amit leírtam de minden választ köszönök :)

2017. jún. 15. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem volt felkészülve.
2017. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B25 ***** válasza:
Figyeld meg a viselkedését akkor mikor vele vagy és a reakcióját arra ha másokkal. Ebből azért lehet valamit sejteni. Ha úgy látod hogy többet szeretne tőled akkor szépen nőiesen közeledj felé hogy lássa hogy vevő vagy a társaságára! Sok sikert!
2017. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!