Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó lenne megtenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne megtenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, akibe teljesen belezúgtam. Nem tudom, hogy mi okból történt... Azt sem, hogy mikor. Csak azt vettem észre, hogy bárhol látom, a gyomrom automatikusan összerándul. Mindig rá gondolok, nem telik el úgy nap, hogy ne vágynék az ölelésére. Úgy érzem, hogy nem tudok nélküle eltölteni több időt. Nekem Ő kell. Nagyon. Minden részletéért rajongok, olyan tökéletesnek látom... Eddig ilyen még nem volt velem. A ráadás az, hogy egy-két hónapja olyan, mintha Ő is érdeklődne irántam... Nem beképzelem. Tényleg. Lehet, hogy ez rántott magával...

Szeretnék vele találkozni a nyáron, de nem tudom, hogy milyen módon léphetnék vele kapcsolatba. Facebook-on ismerősök vagyunk, de ott nem szeretnék kezdeményezni. Az az ötletem támadt, hogy írok neki kézzel egy ismeretlen levelet, amiben arra kérem, hogy beszéljünk személyesen. Így meglepetésként éri majd az egész, nem tud rá felkészülni. A postaládájukba dobnám. Jó lenne megtenni? Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon tanácstalan vagyok! :( Hiányzik.



2017. jún. 18. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én facebookon kérném hogy találkozxunk,nem levélen. Hisz ha én kapnék egy névtelen levelet melyben arra kérnek hogy menjek el ide vagy oda,ekkor s ekkor,hát nem hinném hogy elmennék,hisz lehet szivatás is.
2017. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha nyomatékosítom benne, hogy nem szivatás, csak egy számomra nagyon fontos dolgot szeretnék vele megbeszélni?
2017. jún. 18. 00:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Tedd a levelwt mondjuk a füzetébe/táskájába,úgy meggyőzöbb.
2017. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagold a levelet.
2017. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 De már nincsen iskola.
2017. jún. 18. 00:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi olyan nehéz facebookon beszélni?
2017. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor annyi idős voltam, mint Te én is jó ötletnek tartottam a levelet. Én megtettem. Semmi haszna nem volt, csak megalázott, mert a fiú nem lépett, idősebb volt nálam, tudta, hogy tetszik nekem, mert folyton bámultam, így tudta, hogy ez a buta kislány írhatott csak ilyet.

A legjobb személyesen leszólítani, nincs abban semmi, de ha nincs rá mód, ott a face. Persze, hogy félsz, mert tudod, hogy használja és facen hamar kiderül ki vagy, így ha nem reagál, egyértelmű lesz számodra, hogy nem tetszel neki. Az pedig fájna, emellett összetörne az az idealizált kép, ahogy látod őt, mert, ha vki tökéletes, akkor bizony válaszol. A levélnél még elhitethetnéd magaddal, hogy "biztos, csak azt hiszi szivatják, vagy biztos nem tudja pontosan ki vagyok", azért nem jött el... és folytathatnád az álmodozást, ami fájó, de jó! :) A face az őszintébb, egyértelműbb terep, azt használd!

2017. jún. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem vagy véletlenül jóban az egyik barátjával? Mert akkor beszélhetnél a barátjával hogy ő hívja el valahova de a barátja helyett te lennél ott.
2017. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Sok barátját ismerem, de nem hinném, hogy bármelyik is beleegyezne ebbe a tervbe.
2017. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Egy másik fiókról írok.)
2017. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!