Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó lenne megtenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne megtenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, akibe teljesen belezúgtam. Nem tudom, hogy mi okból történt... Azt sem, hogy mikor. Csak azt vettem észre, hogy bárhol látom, a gyomrom automatikusan összerándul. Mindig rá gondolok, nem telik el úgy nap, hogy ne vágynék az ölelésére. Úgy érzem, hogy nem tudok nélküle eltölteni több időt. Nekem Ő kell. Nagyon. Minden részletéért rajongok, olyan tökéletesnek látom... Eddig ilyen még nem volt velem. A ráadás az, hogy egy-két hónapja olyan, mintha Ő is érdeklődne irántam... Nem beképzelem. Tényleg. Lehet, hogy ez rántott magával...

Szeretnék vele találkozni a nyáron, de nem tudom, hogy milyen módon léphetnék vele kapcsolatba. Facebook-on ismerősök vagyunk, de ott nem szeretnék kezdeményezni. Az az ötletem támadt, hogy írok neki kézzel egy ismeretlen levelet, amiben arra kérem, hogy beszéljünk személyesen. Így meglepetésként éri majd az egész, nem tud rá felkészülni. A postaládájukba dobnám. Jó lenne megtenni? Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon tanácstalan vagyok! :( Hiányzik.



2017. jún. 18. 00:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

akkor ne is keresd, mást nem tudunk mondani.

Facebook vagy felejtsd el.

2017. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!