Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Emberek segítség! Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek segítség! Milyen jellemű fiúra jellemzőek ezek a tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Kecskeméti 16 éves lány vagyok. Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, de nagyon fura, és nagyképűnek látszik. Múltkor barátnőmmel nagyon megnéztük, mert annyira feltűnően is öltözik, és szerintem nagyon jól néz ki, és észrevette, hogy nézzük erre kiröhögött minket és elkezdett tapsolni :( Nagyon sokszor láttam már az utcán, és mindig mindenki őt nézi meg beszélnek róla, sokszor nevetnek is rajta! Fényes öltönyökben is láttam már, arany mellény, ilyen divatbemutatókon látható belebúlyos cipőkben! Napszemüveg is állandóan rajta van bevásárlóközpontban meg akkor is, ha nem süt a nap! Tegnap is láttam a városba és magát fotózgatta elég feltűnően! A járása is nagyon egyenes, nem olyan, mint másoké. Tudom ezt már sokan hagyták volna, de nem tudok mit csinálni nagyon tetszik! Szerintetek mit csináljak? köszi a segítséget!

2017. jún. 18. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem érdekli mások véleménye, ez jó tulajdonság, szerintem semmi baj nincs ezzel. Egy fényes öltöny menő lehet, bár a sötétben hordott napszemüveget nem értem. Ettől még lehet jó ember.


*belebújós

2017. jún. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Hát szerintem egy jó nagy ratyi lehet.
2017. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
95%
ez a tipikus nyaldki hajúkra jellemzők,ha neked ijenek jönnek be viselkegy te is így majd felfigyel
2017. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen sracoknak szinte mindig az agyonsminkelt mucsajok jonnek be 😭
2017. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

A srác véletlenül nem roma egyébként? 😂

(nem rosszból, csak kíváncsiság)

2017. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne nagyképű? Nem is ismered:D
2017. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!