Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nem rég szakított velem barátnőm, összetörtem kicsit, DE feldolgoztam közel másfél hét alatt (ami meg is lepett) és tovább léptem, és most úgy érzem, hogy újragyúlt a láng egy lány ismerősöm iránt, akibe fülig bele voltam esve a kapcsolatom előtt, de nem mertem lépni, később mikor már kapcsolatom volt pár hónapja egy lánnyal, akkor véletlenül feljött, akkor beszéltük meg egymással ezt, hogy ő is nagyon belém volt esve, de hát ő sem mert lépni így azt hittük nem tetszünk egymásnak úgy, de most úgyis mindegy már, kapcsolatom van... Kapcsolatom alatt sokszor beszéltünk, talán barátnőm féltékeny is volt rá, pedig közben semmi olyan szándékom soha nem volt.


Most úgy érzem, igazából rádöbbentem, hogy talán a kapcsolatom alatt sem felejtettem el soha, talán az érzést sem teljesen iránta. A káoszban Ő szó szerint megfogta most a kezem és kirángatott a bánatomból a pozitivitásával és úgy érzem újra lángra gyúlt az a szerelem, amit éreztem iránta körülbelül másfél éve.


De most is félek még mindig lépni az irányába, és bizony érzem, hogy ez az a szerelem.


Szerintetek mennyire normális ez, hogy így volt kapcsolatom, hogy talán végig szerelmes voltam belé is, a tudtomon kívül és most másfél-két héttel a szakítás után, már szeretnék tovább lépni, illetve ennek a tüneményes lánynak az irányába lépni? :)


19/F



2017. jún. 18. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Azonban roppant kellemetlenül is érzem magam emiatt, hogy ilyen hamar továbbléptem.
2017. jún. 18. 20:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmi gondot a viselkedésedben. Egy jó tanács,most cselekedj s hívd el randira,mert ha neki lesz barátja akkor nem biztos hogy lesz még esélyed.
2017. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából, szerintem ő randira hívott, csak szarul voltam még lelkileg, hogy felfogjam. Na hátha nincs késő még, összeszedem magam és meglátjuk mi lesz. :)
2017. jún. 18. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2017. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Randiztunk, de egyre több lett a feszültség és rájöttünk, hogy egy párkapcsolat csak tönkre tenné a kapcsolatunkat. Így közös megegyezés alapján, megpróbáljuk lenyugtatni az érzéseinket, és megpróbálunk más párt találni. Maradunk barátok. :) Aztán a végén ki tudja, lehet ismét összegabalyodnak a fonalak.
2017. aug. 8. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem látta benned az igazi elszántságot, és nem akarja hogy ő miatta kötelezd el magad. Ez az igazi szeretet. Hogy ha nem akarod komolyan, akkor nem erőlteti rád a dolgot. Tehát tiszteletben tartja az érzéseidet. A te életedről van szó. Neked kell eldöntened mit akarsz.


A szerelem nem tart sokáig. Az csak egy fellángolás. Esély hogy megismerjétek egymást. Rajtatok áll, hogy át alakul-e szeretetté vagy sem. A szerelem ugyanazon személy iránt már nem fog visszatérni. Lehet ha nem lépsz akkor lemaradsz. Esetleg csak az érzés emléke köt majd össze benneteket.

2017. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!