Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom kigúnyolta a nagypap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kigúnyolta a nagypapámat amiért szegény papa pelenkát kell hordjon? Szerintetek ez normális az alábbiak fényében?

Figyelt kérdés

Mert papámmal jóban van, szokott neki felolvasni, segíti neki ebben-abban és sokat beszélgetnek.

Papám nálunk lakik mióta a mama meghalt és emiatt sokat látja.

Nem tudom mi tört rá, valami 5 perc vagy nem tudom, de rátört a nevetőgörcs meg hasonlók.

Bocsánatot kért később, de nem úgy tűnt.

Megbüntessem valamivel?

16-16


2017. jún. 6. 12:46
1 2 3
 1/22 Lazy Lover ***** válasza:
100%
eléggé gyökér pasid van már bocs ő is lesz még pelenkás öreg....
2017. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát ezt mondtuk neki mi is, őszintén szólva elgondolkodtam ezen amit írtál és a szakításon is vele.
2017. jún. 6. 12:53
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell röhögni azon,hogy egy idős ember pelenkár hord?Igaza van az elsőnek,lesz majd ő is öreg,és akkor majd nevethet rajta mindenki!Remélem nem tőled kért bocsánatot,hanem a nagypapádtól.
2017. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Igen büntesd meg azzal hogy szakítasz vele. Egy ilyen uninteligens, bunkó s..gfejjel szóba se állnék többet. Nyomorult féregje, kívánom hogy ő is kerüljön ugyan ilyen helyzetbe és rajta is röhögjenek vadidegenek...
2017. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz.

Az még érthető, ha nem hallott ilyenről és fura neki, és hirtelen furán reagál. De hogy ezen hosszasan röhög, az elég gáz. Remélem, legalább nem a papád előtt csinálta.

Remélem, azért már megértette, hogy miért van szükség pelenkára. Bárki kerülhet ilyen helyzetbe, akár betegség miatt is, nem is kell hozzá idősnek lenni.

De ha nem érti, és neki ez továbbra is poénos, akkor elgondolkodnék rajta, hogy ilyen barátot szeretnék-e magamnak.

2017. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bunkó és érzéketlen volt. Én ilyen esetben szólnék egy felnőttnek, higy magyaráza el neki milyen bután viselkedett. Úgy fogja szégyelni magát, hogy soha többet nem fog így viselkedni. De legalább ezeket a kommenteket mutasd meg neki.
2017. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
Álszentek vagytok, egy pelenkás felnőtt bizony vicces jelenség!
2017. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
7: Semmi vicces nincs benne. Főleg, hogy nekem eddig olyan rokonaim voltak ilyen helyzetben, akik súlyos betegség végső stádiumában voltak, és már nem tudtak felkelni se nagyon, ezért nem tudtak kimenni a wc-re. Valahogy nem az foglalkoztatott, hogy pelenka van rajta, hanem, hogy meg fog halni.
2017. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy verekedő, agresszív lány, de úgy pofán vertem volna, hogy leszakad a feje. Érzéketlen tuskó.
2017. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen bunkóval minden kapcsolatot megszakítanék. Aki egy ilyen helyzetben így reagál az más helyzetben sem tud normálisan viselkedni. Ha együtt maradtok újra és újra érezni fogod, hogy mekkora paraszt. Jobban jársz ha idejében dobod.
2017. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!