Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más fiúkkal találkozik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúkkal találkozik a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja tart a kapcsolatunk egy 13 éves lánnyal, és én 14 vagyok. Látszik is az hogy szeret engem, de úgy érzem hogy nem csak engem. Hiába mondja hogy csak engem szeret, de nem tudom elhinni. Ugyanis rengeteg fiú barátja van, és találkozik is velük. Az egyik még bikiniben is láthatta őt, persze én még nem láttam úgy. És az a fiú még tapizza is őt, ami nagyon idegesít engem. Kértem a barátnőmet hogy mondja el hogy mi ennek a fiúnak a neve mert szerettem volna írni neki hogy szálljon le a barátnőmről, de nem adja meg. Nagyon nem őszinte a barátnőm. Viszont azt mondja hogy ezekkel a fiúkkal csak barátkozik, de ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Mit tegyek? Folyamatosan csak szenvedek ez miatt és elegem van ebből, de szakítani nem akarok.

2016. júl. 29. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valakinek vannak fiú barátai, aki lány, az még nem ok a féltékenykedésre. Viszont ez a tapizós dolog nekem is sok lenne. Ezt egy barátnak nem engedném meg. Mondd el a lánynak, hogy téged mennyire nagyon zavar, hogy tapizzák. Vagy mondd neki, hogy ha annyira jó barátok ezekkel a fiúkkal, menjetek el közösen valahova, mert szeretnéd őket megismerni, tudni akarod, hogy kik a szerelmed barátai. Ezt megértheti, ha tényleg csak barátságról van szó.


A fürdőruhán meg ne akadj ki. Strandon is sok mindenki látja a csajt bikinibe.

2016. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ezzel a fiúval már gyerekkora óta barátkozik, nem tudom hogy ez jelent e valamit. És a tapizásra azt mondja hogy már megszokta, mivel már régóta ezt csinálja. Nem tudom hogy lehet ezt megszokni. De persze elveszi olyankor a kezét onnan, de akkor is idegesít.
2016. júl. 29. 07:50
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Milyen gyermekkora óta? Most mégis mi már felnőtt vagy mi? 14 vagy könyörgöm annyi csajod lesz még hogy unni is fogod..majd azt játsszuk,hogy én fogom a gyereket te meg ütöd..Én nem üthetem mert mennék a hűvösre...viccet félretéve ha hagyja hogy tapizzák 13 évesen akkor ott gondok vannak a másik kölyök meg erősen el akarja hódítani a csajt..Én is ilyesmi helyzetben vagyok csak távjapcsolatban...szóval tényleg nem tudom mit csinálhat a csaj de ha egyszer megtudom,hogy valaki hozzá ért és a csajnak sem volt ellenére a hülye gyerek-et aki hozzá ért had ne részletezte a csajjal meg szépen el beszélgetnék majd elküldeném Isten hírével..ha továbbra is hagyja barátnőd hagyd ott a francba jobbat érdemelsz előtted az élet.Sok Sikert ;)
2016. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lehetsz ennyire féltékenykedő'-.- Bízz már benne, könyörgöm.

13 évesen aztán sok mindent csinálhat... Pl félreb@$zhat. Ó várj, mégsem-.-

2016. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Givin' Answers ***** válasza:
71%

Szia!


Érthető, hogy féltékeny vagy a sok fiúbarátja miatt, bár nem hiszem, hogy aggódnod kéne. Az hogy látta az egyikük bikiniben... Elmegy a strandra, vagy 100 ember látni fogja.. Egyébként, hogy látta bikiniben?

Mindegy is, még ez sem olyan nagy gond, de érthető az aggodalmad.


A fenti dolgok miatt még nem kell annyira féltékenykedni, de a tapizás..

Mégis hogy/hol tapizza? Meg mit értesz a "tapizza" alatt? Szerintem egyébként ez tényleg sok, kérd meg a baratnődet, hogy állítsa le a fiút.. Ha nem állítja le akkor meg megfontolhatnád a szakítást. Tudom, tudom, nem akarsz szakítani.. DE ne legyél papucs. Oké, még nem nagyon tud megcsalni ebben a korban (úgy értem hogy lefekszik valakivel vagy megcsókolja), de mi lesz késöbb (ha együtt maradtok)? Mindig elnézed neki? Bocsi, nem akartam a falra festeni az ördögöt, de ez is lehetséges. Ha meg úgyérzed, nem őszinte veled, akkor üljetek le, beszéljétek meg!


Remélem segíthettem!

2016. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenykedéssel fogod a leghamarabb elveszíteni. Én is jártam hasonló cipőben, igaz, pár évvel idősebb voltam már. Úgy voltam vele, hogy nekem is vannak lány barátaim, én is szeretnék velük találkozni, akkor a lány miért ne tehetné meg ugyanezt. Mondjuk ő őszinte volt, de pont azért, mert tudta, hogy nem akarom korlátozni. Volt, hogy másik városban tanult, és mondta, hogy elhívta egy fiú moziba, elmehet-e. Igazából jól esett, hogy megkérdezte, és bár tudtam, hogy a fiú valószínűleg többet szeretne, de őszintén... ha azt mondom, hogy nem, nem mehetsz, nem találkozhatsz másokkal, az hova vezet? Oda, hogy elhagy majd, vagy elkezd hazudni és titokban találkozik másokkal. Végig azt vallottam, hogy ha én nem vagyok elég neki, nem boldog velem, illetve talál mást, aki jobban megfelel neki, úgysem igazán tehetek semmit. Ennek 15 éve, és bár azóta már nem vagyunk együtt, a bizalom még mindig megvan, és nagyon jó barátok maradtunk. Fiatalok vagytok még, úgyis belefuttok mindketten még jópár nagy pofonba párkapcsolati téren, szóval ne aggódj, úgysem úszod meg :) Viszont féltékenykedéssel ne súlyosbítsd a helyzeted. Olyannal legyél, aki önmagadért szeret. Akinek meg nem vagy elég, arra kár az időt pazarolnod.
2016. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyi problémám lenne ,bazz...


https://www.youtube.com/watch?v=_7wztW2nbh8

2016. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"ez miatt".....EZ. Komolyan magánhangzóval kezdődő szó elé...


Amúgy meg te is beszélgess/találkozgass lányokkal. Ennyi.

2016. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja de azt elfelejtettem hogy a barátnőm nem hagyja ám a tapizást, hanem próbálja leszedni róla a kezeit, meg volt hogy meg is pofozta tehát nem örül neki, de engem akkor is idegesít.
2016. júl. 29. 15:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Még most -alakulóban- vagytok,és próbálgatjátok az életet.Ez ilyenkor még természetes.

Egyenlőre komoly kapcsolatban ne legyetek.

Te is leskelődj és hadd járja ő is az útját.

Aztán majd kialakul az.

Legyél türelmes és figyelmes.Ha ő valóban téged akar,akkor melletted marad úgy is.

2016. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!