Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igazam van ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az exemmel szakitottam tegnap, es az uzenetre sem kepes valaszolni. En viszont megbantam a dontest, es szeretnem vele ujra folytatni ott, ahol abbahagytuk. A penz volt a problema. Mindig en utaztam hozza. O nem tudott volna jonni, mert kicsi a lakasunk, viszont en mindenkepp latni akartam ot minden heten! Aztan egy ido utan belefaradtam ebbe. Rajottem, hogy a szerelem fontosabb a penznel es hogy nem akarom eldobni ezt a 2 evet. Azert annyit igazan megerdemlek h valaszoljon nekem nem? Sok mindent megtettem erte, es ugy erzem, hogy nem ezt kene visszakapnom tole.
2017. jún. 20. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Legalább megtanulod, hogy egy párkapcsolatban nem lehet napról-napra variálni.
2017. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
Hát biztos vagyok benne, hogy megérintette. Eleinte én is kicsit szüneteltettem a beszélgetést volt barátnőmmel, és csak 1-2 nap múlva írtam neki vissza. Azért 2 éves kapcsolatot nem lehet könnyű feldolgozni, nekem elég volt akkoriban 16 éves fejjel a 11 hónapos kapcsolaton túltenni magamat. Szerintem adj neki egy kis időt, utána beszélj vele. Egyébként igaza van az elsőnek, szerintem jobb lett volna előtte átgondolni.
2017. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele tegnap és neked áll feljebb?:D Ez nem így működik, hogy te egyik nap dobod és utána elvárod, hogy tárt karokkal rohanjon vissza hozzád, amikor te úgy döntesz
2017. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A rosszul meghozott dontes is jobb a semminel szerintem. Az elsodleges cel az az, hogy visszatalaljunk egymashoz, es en szeretnem is megoldani vele ezt a helyzetet.
2017. jún. 20. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember,ne haragudj,de ez nevetséges :) Nem lehetsz ekkora bunkó. Szerintem teljesen okés,hogy nem ír vissza neked. Nincs igazad. Oké,hogy sok mindent megtettél érte,de gondolom ő is érted. És ezt is észben kéne tartanod,nem gondolod? Biztosan szeret téged, nem így kéne állnod ehhez az egészhez. Kell neki idő,hogy ezt feldolgozza kicsit,ahogyan előttem már írták is. Csücsülj szépen a seggeden,és hagyd békén addig,amíg nem keres.
2017. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fő a határozottság, de nincs igazad.
2017. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést? Újra összejöttetek és megint szakítottatok? Nem értem.
2018. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!