Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki már régóta tetszik nekem. Egy-két hónapja észrevettem rajta, hogy ő is érdeklődik irántam, viszont egyikünk sem lépett még határozottan a másik felé. Mindjárt itt a nyár, és én nem szeretnék nélküle lenni közel három hónapig. Tegyem meg én az első lépést lány létemre, vagy várjam meg, hogy ő kezdeményezzen? Ha igen, akkor hogyan tegyem mindezt? A hasznos válaszoknak nagyon örülök. :)

15/L



2017. máj. 31. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj másik iskolába.
2017. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
osztálytárssal ne :D
2017. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindketten egymásra vártok, szóval valakinek lépnie kell. Két hét és vége a sulinak, szóval ő szinte tuti nem fog, úgyhogy neked kell bevetni magad. Írj rá, vagy kérdezd meg tőle, hogy nincs e kedve sétálni egyet. Ez elég egyértelmű, de mégse annyira ciki érzés megkérdezni.

20/f

2017. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak bátorítsd egy kicsit :) Ha tényleg tetszel neki, lehet hogy ennyi is elég lesz. Kezdeményezz beszélgetést (élőben ha már egy suliba jártok!), érdeklődj felőle stb...

De ha elég bátor vagy, és adja magát az alkalom el is hívhatod valahová :)

Pl ha kávézó szóba jön, vagy hallottad hogy xy film jó és beszéltek róla elmehetnétek együtt megnézni stb.. :)

2017. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, saját tapasztalatból mondom: házinyúlra nem lövünk! A saját érdekedben nem járj osztálytárssal, mert ha neki mégsem jössz be és visszautasít, vagy összejöttök, de szakítotok, utána még 3 évig minden nap látod (gondom 9.-es vagy).

Jó, most lehet túl pesszimistának tűnök, de ez is benne van a pakliban. Vannak olyanok akiknek sikerült a dolog, de többen vannak, akiknek nem. Rossz kimondani, de az osztályodon kívűl keresgélj. Tudom, tudom, most azt hiszed ellened szólok, de ezzel megvédheted magadat sok rossz középsulis évtől 🙋

2017. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem lépni kell. Nekem volt egy naaaagy szerelmem, tuti a srác is hasonlóan érzett, egyikünk sem lépett, én azota is kicsit bánom, higy beszari voltam. Persze biztos nem ő lenne most a férjem... Ebből okulva, a következő ilyen esetnél, ahol úgy éreztem, nem közömbös a srác irántam, elmondtam neki higy bejön, és felőlem lehetne több is. Ő osztálytársam volt. Visszautasított, szar volt másnap suliba menni, de kis idõ után megint jóban voltunk. Szerintem nincs veszteni valod. Úgyis szünet lesz lassan. Ha nem jön össze, a nyáron el lehet felejteni az egészet, ha meg sikerül, akkor meg boldogság van.

A korábban tanácsolt séta jó ötlet! Hajrá

2017. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!