Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók? Most megfogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Most megfogok halni? Xd

Figyelt kérdés
egy nap múlva megkapom életem első csókját. Őszintén mire számítsak, ha a fiúnak is az első. Van valami, amire úgy oda kell figyeljek?
2017. jún. 21. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne legyen kiszáradva a szád, ne is legyen csupa nyál, moss fogat olyan alaposan, mint eddig soha, és élvezd! :D
2017. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Csak élvezd egyszerűen! *dearanyosvagy*
2017. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Csak akkor ha maffia tag és ad egy piros rózsát is a csók után/előtt.

Ne nyissátok túl nagyra a szátokat, mert akkor lenyelitek egymást, én már 3 lányt nyeltem le eddig, és a szüleik nem örültek neki.

2017. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Manapság ezt már percre pontosan tervezni szokták?:D
2017. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4-es!


Nem, de gondolom talizni fog egy csajjal, akivel már érik :D

2017. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha én nem haltam meg akkor te se fogsz. Mondjuk szerinteem én még mindig bena voltam plusz nem is annyira élveztem de hogy megnyugtassalak a srác szerint nagyon jó voltam. Vagy csak jól kamuzik:D

Sok sikeeert^^ drukkolok. És majd leirhatnád hogy hogyan sikerült:))

2017. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, aranyosak vagytok :D

rendben majd leírom :))

2017. jún. 21. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Menni fog az :) Az én első csókom után azt hitte a fiú (már férjem), hogy nem vele csókolóztam először. 17 voltam ő 20

Amúgy én is majd szívrohamot kaptam, az is megfordult a fejemben, hogy nem találkozok vele. Most 27 vagyok ès már van egy kis rosszaságunk.

2017. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha finom az íze a másiknak esélyes hogy megeszitek a másik félt:o
2017. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
#5-ös jó hogy a kérdező egy lány és egy fiúval fog találkozni, de nem baj éljen a szövegértés...
2017. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!