Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért játsszák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért játsszák mindig az agyukat, hogy nem szeretik ha egy srác nagyképű vagy bunkó amikor szinte futnak utánuk?

Figyelt kérdés
Ha egy srácnak nagy arca van és még bunkó is vagy lesz*rja a lányt és még mellé jól is néz ki akkor úgysem tudnak ellenállni neki. Persze elméletben sosem vallanák ezt be de a valóság tökéletesen mást mutat. Az ilyen srácoknak mindent elnéznek és a legjobbat feltételezik róluk, hogy majd biztos nem cseszi át őket meg majd mellettük megállapodik meg hát amúgyis olyan jó fej csak meg kell ismerni. Aha persze
2017. jún. 21. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
A fiúk is mindig aranyos, természetes lányokat kedvelnek saját bevallásuk szerint, aztán nagy lófütyit, az őket megalázó, átverő, megcsaló, kiélt fejű műanyag ribik kellenek nekik.
2017. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Erre a kérdésre már egyszer kifejtettem a véleményem.Ujra leirni meg visszakeresni is lusta vagyok.


Ebben nincs igazad.Nem minden csaj fut a bunkok utan.Pl én sem :)

2017. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem azért, mert vagy vannak ilyen férfiak, vagy pedig a vajszívű papucsok. A férfi a nők számára magabiztos, döntőképes kell hogy legyen. Aki viszont oda van a lányért, az sokszor magát a csaj alá rendeli.
2017. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tény, ha egy lánnyal rendes vagyok megun, de ha valakit le akarok koptatni oszt bunkózok meg eljátszom a beképzeltet nem akad le :'(
2017. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!