Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostantól egy nagyképű,...

Mostantól egy nagyképű, műmájer flegma srác leszek, tetszeni fog lányok?

Figyelt kérdés
Ha az ember kedves és udvarias, azt kihasználják és maximum csak barátzónába lehet így kerülni. Viszont ismerek olyan alpári, tahó srácokat, akikre tapadnak a lányok.
2014. szept. 28. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem fog nekik tetszeni, mert nem leszel hiteles. Az pedig sokkal taszítóbb, ha valakiről messziről lerí, hogy színészkedik csak, mint ha valaki csak szimplán, zsigerből tahó.
2014. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Vagy leszarlak, vagy kiröhöglek.
2014. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Van különbség aközött, aki kedves és udvarias, és aki papucs, szerencsétlen, nem áll ki magáért. Az egyik tetszik a lányoknak, a másik nem.
2014. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Na látod ez a beszéd. Én is mióta tahó vagyok tapadnak a csajok
2014. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem lenne színészkedés, mert ez az érzés dolgozik bennem egy ideje, csak ki kell adnom magamból. Hidd el, tudnék hitelesen tajparaszt lenni a lányokkal. Ha nekik ez kell...
2014. szept. 28. 16:13
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

"ez az érzés dolgozik bennem egy ideje"


látják rajtad, hogy csak eljátszod a kedveset

2014. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tény, hogy az utóbbi időben eljátszottam. Alapból kedves, illedelmes természetem van, de annyian kihasználtak már, hogy felgyülemlett bennem a feszültség.
2014. szept. 28. 16:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.. ezt lány válogatja..

Van akivel kedves voltam, és ugyan úgy tapadt rám..

De volt akivel folyamatosan bunkó voltam, egy kedves szavam nem volt hozzá, és még is tapadt rám. Szóval nem minden csaj ilyen.. Na de mint tudjuk a külső is számít, hiába mondják azt, hogy nem. Persze vannak kivételek.

2014. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Én meg ismerek olyan rendes srácokat, akiknek van több éve barátnőjük. És olyan lányokat, akik a flegma senkik arcát legszívesebben a betonba törölnék.(Brleértve magam is.) Szemét emberek közt nem lesz normális kapcsolatod, ha viszont képes lennél belátni, hogy megéri keresni normális társaságot,most nem lenne itt miért nyafogni. Ritkaszr oszt osztályt fogtam ki gimiben, azt hittem én is, amit te, csak lányban (bevállalós ribncként nagyobb esélyem lenne), szerencsére nem fajult tettlegességig. Egyetemen meg megtaláltam a hozzám hasonló embereket, és lett is végre egy nem bunkó tahó párom is. :D Persze nem kell félteni a beképzelt parasztokat,itt is szép számmal van belőlük.

19l

2014. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es.

Ez szép és jó történet,de azt értsd meg hogy Te lány vagy,a srácoknak nem ilyen egyszerű.Ráadásul nem is mindenki ilyen szerencsés,hogy jó társaságba kerül,vagy megtalálja azt a valakit,akit szeretne.

2014. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!