Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Modellügynök szeretnék lenni,...

Modellügynök szeretnék lenni, mi az első lépés? /Van e így eséllyem? 16/F

Figyelt kérdés
Sziasztok,Budapest eggyik"Legjobb" gimnáziumában tanulok,eggy jóképű-nagyképű fiatalember vagyok(Mások véleménye szerint),Pszichológiailag:Szangvinikus-Kolerikus(Nagyon könnyen barátkozik/illeszkedik be,és hatalomravágyó),és modellügynök szeretnék lenni!:)Ebben kérnék segítséget:)Előny:Udvarias nagydumás,Bmw-s,jogot,pszichológiát,és még milliómást ismert fiatalember vagyok,Klasszikus/Jó megjelenésű ruhában öltözök,a Gilda max-ban "gyúrok" (tésztát),és a II.kerület eggyik forgalmas útján áll szerény hajlékom.Hátrány:Sznob vagyok,nagyon önző,nagyképű,igényes(Túlságosan):)Szerintetek van így esélyem?Előre is köszönöm/Puszilom a hölgyeményeket/a Skacoknak Pacsi!:)További szép estét!Hálás köszönet,mert benéztél:)

2014. jún. 26. 22:54
1 2 3 4
 1/39 Kill The Sexplayer ***** válasza:
79%
Ez fizikailag fájt.
2014. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Kedves Kill The sexplayer!Amíg nincs rendes neved,és csak ennyit tusz leírni,nem is beszélve arról,hogy nem a kérdésre válaszoltál,addig NEM kérek belőled!
2014. jún. 26. 23:22
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Egy ilyen jó gimnáziumban nincs nyelvtanotok?
2014. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Dejó humora van itt valakinek késő este..Na előszöris itt Én kérdeztem,másodszor 4-es vagyok nyelvtanból!:)
2014. jún. 26. 23:34
 5/39 Kill The Sexplayer ***** válasza:
71%

1. Hát a TE neved hol van?

2. Én csak ennyit tudok írni, viszont tudok HELYESEN írni (Igen, helyesen. Nem hellyesen.).

3. Kérdésedre válaszolva: amíg nem tudod, hogy az "egyik" egy "gy", addig nem lehetsz modellügynök (se).

4. Mit keres a "Gyík öcsém" címke a hasonló témák között? :D

2014. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Az Én nevem a személyi igazolványomba van,és már megbocsáss,de azt ha mód-és lehetőség van rá,akkor nemkötném az orrodra,merthogy ha én nevet használok,akkor IGAZI nevet használok,nem ilyen értelmenincs sexplayer,vagy ki vagy te-néven villogok..*-*És mint említettem,a helyesírásom négyes,és nem az a hobbim,hogy az ilyen alakokkal mint te is vagy leálljak vitatkozni,mikor jobb dolgom is lenne..:) Ugyhogy mostmár igazán Ellehet tolni a biciklit!És Nemhiszem,hogy neked semmi hibád nincs!Ja és mivel ez az első kérdésem,szerintem a Gyík öcsém-még belefér..
2014. jún. 26. 23:57
 7/39 Kill The Sexplayer ***** válasza:
78%

"...és nem

az a hobbim,hogy az ilyen alakokkal mint te is

vagy leálljak vitatkozni,mikor jobb dolgom is

lenne..:) ..."


Mibe, hogy erre is vissza fogsz írni?

2014. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nemálltam meg szó nélkül(De közel nincs olyan jó humorod mint nekem..),csak mint Gyík öcsém társad jótanácskint Sexplay Barátom,Öcsém/Bátyám!Soha ne fogadj,mert beletörik a fogad!Ahogy most is!Mit keresel még itt?És már megbocsáss,de ha ennyire rossz a helyesírásom,miért irtál ide?:O
2014. jún. 27. 00:04
 9/39 Kill The Sexplayer ***** válasza:
44%

Nem tört bele a fogam. Visszaírtál, nem?



"És már megbocsáss,de ha ennyire rossz

a helyesírásom,miért irtál ide?:O"


Hát, hogy megmondjam, rossz a helyesírásod. Ez így... nem egyértelmű?

2014. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Kössz az infót,de mégis négyes vagyok belőle(Eggy elég jó gimnáziumban..)
2014. jún. 27. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!