Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire ilyen nagyképű és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire ilyen nagyképű és miért szól le másokat?

Figyelt kérdés
A történet egyszerű, megismertem egy csajt a neten beszélgettünk majd egy idő után kiderült, hogy sokat gondol magáról, öntelt, beképzelt és közben egy nimfomániás. Egy idő után megszakadt a kapcsolat, de utólag még az is kiderült, hogy magát szentnek hiszi és másokat r. bancoz le közben semmivel nem jobb azoknál, akiket elítél. Mire fel ítélkezik mások felett és tényleg arra büszke, hogy több f. szt fogott mint kilincset? Más érdeme nagyon nincs...

2016. nov. 25. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Jaj,tudod,hány ilyen ember van?Sokat gondolnak magukról a semmire(!),és olyanért ítélnek el másokat,amit ők maguk is csinálnak.Olyankor akadok ki legjobban,mikor egy pasi,aki minden nap más lánnyal szexel és folyton bulizik,olyan lányt akar,akiben van tartás.Azt mondjuk lehet ki is kéne érdemelni...
2016. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nő vagy?
2016. nov. 25. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
elhiszi, h ha a férfiaknak kell akkor már vki.. csak szerintem pont az a szégyen,h csak a p**ájáért kell vkinek. de férfiaknál is van ugyanígy. rengetegszer tapasztaltam.. levegő izom rajta feszülős ing, fehér fogak majd jönnek becserkészni. visszautasítom szépen illedelmesen, de ő nem nyugszik mert sérül az egója, próbálkozik újra. megint megpróbálom szépen közölni, h nem. majd csak azért is f*lb*ssza az agyam, erélyesen visszaszólok és a végén én vagyok a sz*r, meg le is r*b*ncozik az ő egója és értetlensége miatt.
2016. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán visszautasított?
2016. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk, de semmi több (szerencsére). Egyébként ő akart találkozni is, szóval még azt sem mondanám, hogy erőltettem bármit is. Az, hogy megszakadt a kapcsolat egyedül annak köszönhető, hogy azt hiszi a világ egy nagy tinder. Beteg az ilyen.
2016. nov. 25. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
és te mégis róla irkálsz nekünk...
2016. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A ribiket nehéz elfelejteni.
2016. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen mert most láttam a kijelentését :)))
2016. nov. 25. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem irtad volna h arra buszke h tobb fszt fogott mint kilincset, akkor azt mondanam, hogy egy szkvanyos alszent, alakoskodo csajrol beszelunk. De igy azt mondom, hogy 'csak' egy egyre szokvanyosabba valo futobolondrol van szo
2016. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!