Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelem? Kerlek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelem? Kerlek írjatok

Figyelt kérdés
Igazából ėn se akarom elhinni ės nem is tudom.Osztálytársak vagyunk 14 évesek.Ő volt az 1. szerelmem ės ėn is neki.Folyton piszkáljuk egymást nincs olyan nap,hogy ne fogná meg a kezem.Szünetekben mindig oda ül mellém.Észrevettem,hogy ha egy nap nem cukkolom/nem beszélünk akk nincs jó kedve,de ha szólok neki akk rögtön feleled.Sokan mondják,hogy összeillunk/cukik vagyunk(csak valahogy ėn nem akarom elhinni)meg az is van,hogy a legjobb barátnőm szerette,de sztem most is szereti mindig arról árad,hogy tetszem neki tegyük föl ^A^ meg,hogy pont az ideálja vagyok stb..de van egy lány aki szereti es A-t s neha A pkszkalja pl;T-t.ami nagyon zavar es mikot odamegyek A-hoz meg beszelek vele akk a T-ek rögtön mondjak,hogy neda,hogyra vagyok szallva..meg T nyilvanosan flortol A val(1 evvel fiatalabb tőlünk)kerdeztem meg piszkaltam A-t T-vel es mindig a *fujjt*es a *haggyal vele*reagalast kapom amúgy T nem kifejezetten a szép lanyokhoz tartozik es bekepzelt is mindeki ezt mondta) am rám soha nem mondta h fujj csak mosolygott..am ő a nagyseggu lanyokat szereti..szoval nem tudom ez szerelem -e ?? Kerlek irjatok am azt elfelejtettem h mindig erdekli h kit szeretek es a BFF mindig mondta h tole kerdezte folyton

2017. jún. 22. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugy kezdődőtt az első kapcsolatom h szekáltuk egymást a leírásod alapján össze illetek szerinetm...
2017. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham,köszi a választ..hát nem tudom mivel megy egy táborba es a lany aki szereti oda nyert ingyen belepot szóval 2-en lesznek
2017. jún. 22. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire a végére értem. addig elfelejtettem az elejét, mert belegabalyodtam: A, T, stb. :D
2017. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi xDD
2017. jún. 29. 14:43
 5/6 anonim válasza:
szerintem megprobalhatod.. kis gyerekszerelem erre kesobb csak jokent emlekeznél :) elvégre az latszik,hogy mindketten élvezitek egymas tarsasagat:)
2017. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) majd valahogy probalkozok
2017. júl. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!