Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki levélben és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki levélben és élő szóban teljesen kibontakozik, bőbeszédű, de skypeon csak ülés néz! 45 percig beszéltem vele és a nővérével, és összesen 2 szót szólt! Mennyivel másabb ez az élő szónál? Vagy csak a nővére zavarta?

Figyelt kérdés

De amikor a nővére elment valamiért egy másik szobába, és csak ketten voltunk, akkor is csak néztünk egymásra, aztán nagy nehezen kinyögtem, hogy És te mit kaptál karácsonyra? ( karácsony után volt) Ezt elintézte annyival, hogy Mindenkitől legót kaptam. Ezután megint az a bizonyos ' kínos csend'. pedig én nagyon bőbeszédű vagyok! Ez az első eset az eddig leélt 12 éveben,hogy valakivel ne tudtam volna hirtelen beszélni bármiről!


De élőszóban ő is ugyan olyan, mint én! Le se lehet állítani a bszéddel! Mindig írja levélben, hogy hiányzok neki, meg, hogy megint jön abba a táborba, ahol megismerkedtünk!Elhívott magukhoz pár napra, csak anya nem engedi.:'(

Bevallotta, hogy én vagyok a kiszemeltje!!! <3 <3

Én 12/l Ő 12/ f



#fiú #tini #szerelem #kapcsolat #lány szeret #skype miért?
2017. jún. 22. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez aranyos, skype-on nehéz beszélni, főleg stúdiófőnökökkel, hidd el nekem azok pedig csak azon hívják az embert.

Megértem a srácot, ráadásul Karácsony után, gondolom a Legok jártak a fejében, olyankor nekem se létezett más.


Mondjuk bevallom máig se :D

2017. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként próbáltam visszafogni a beszélőkémet, hogy hagyjam szóhoz jutni, de amikor lehetett volna se szólt. :D Köszi a választ! :D <3
2017. jún. 22. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja énse nagyon tudok így neten, chatba is ha valami beugri annyi, élőbe meg még a bibliát vagy hitler miért volt vega azt is kibeszélem ha vevő rá a másik xD
2017. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! :D :D <3 <3 <3

Jó hallani, hogy nem csak ő ilyen, meg, hogy nem velem van baja, azért nem beszél, hanem csak ilyen fajta! :D :)

Mégegyszer kössz a válaszokat!

2017. jún. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!