Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdeklem a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban.

osszel szerelmes volt belém de én errol csak utolag értesultem igy nem jott ossze semmi es neki mostmar mas valaki tetszik.

szoval a lány szimpatikus nekem es szeretnek vele osszebarátkozni de nagyon ugy erzem hogy nem erdeklem mert amikor beszelgetunk csak en meselek es csak en teszek fel kerdeseket őv pedig nagyon ritkán.

es en irok rá folyton( tudom a fiuknak kell kezdeményezni de neha amikor ugy tunig nem erdeklem rosszul esik)

Szerintetek érdeklem őt vagy kérdezzem meg errol? 14f



2017. jún. 22. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel összejött mással így csak leeshetne, hogy miért is nem foglalkozik veled annyit...


20/F

2017. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Nem jött össze senkivel nem mondtam hogy osszejott valakivel csak mar mas tetszik neki
2017. jún. 22. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja bocsesz, közben másik kérdést is olvastam.


Jajj de jó, fölcseréltem a válaszokat akkor.....


De bizonyos értelemben a mondatom második fele igaz.

Mivel nem igen olvastad a jeleket ezek alapján már nem várt tovább és lépett máshova, vagy csak szimplán annyira fél, hogyha nem kezdeményeznek felé akkor ő sem mer, nehogy rosszul süljön el a dolog, ahogy az esetek 99%-ban lenni szokott.

2017. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!