Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de alig ismerem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de alig ismerem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 2x randiztam, de nagyon furcsán szakadt meg a kapcsolat(egyszerűen csak nem beszéltünk). Korábban sokszor láttam a városban és már akkor elkezdtem nézegetni mint kiderült

fordítva is így volt. Rámírt, beszéltünk, randira hívott. Először nem akartam elmenni, de elmentem és nagyon nagyon jól éreztem magam. Később lett belőle másik találka is az egy kicsit furcsa volt. Nemtudom hogy miért van ez fe aggaszt mert csak ő jár a fejemben. 17/L 19/F


2017. jún. 24. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem keresed meg te?
2017. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért volt furcsa a második randi?? Ha nem keres esetleg te is keresheted de azt lehet hogy valami nem tetszett benned neki.
2017. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtudtam, hogy minden lannyal ezt csinalta,pont ugyanezt
2017. jún. 25. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!