Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Regota van baratom. Akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regota van baratom. Akit IMADOK! Megis elegsokszor az exemmel almodok es nem hulyesegeket! Neha a multat jatszuk le. Ruhellem az exemet, amiket csinalt meg, ahogy viselkedett. Megis miert almodok akkor vele?

Figyelt kérdés
álom

2017. jún. 24. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Azért álmodsz vele szerintem, mert még nem léptél teljesen túl az exeden. Vagy túl sokat gondolsz rá nap közben. Esetleg amiatt, hogy annyi rosszat csinált veled, nem tudod elfelejteni teljesen, mert ott az a tüske. Ha túl teszed magad ezen, el fogod felejteni, akkor nem fogsz vele álmodni.
2017. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Nem gondolok ra! Csak akkor sajnos mikor vele almodom. De ez mar nekem rossz es kellemetlen erzes. Sok rossz dolgot csinalt de rajottem, h egy gerinctelen fereg. Csak adna az isten, h mar ne almodjak vele
2017. jún. 24. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős nekem ez a sztori. Ha nem gond megkérdezhetem hogy hova valósi vagy? Valószinűleg úgyse az vagy akire gondolok de hát na. :D
2017. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elfelejtettem választ írni. Én úgy gondolom hogy nem egészen zártad még le. És attól hogy elhordod mindennek vszeg nem ilyen egyszerű ez a sztori. Ez tényleg sok mindennek a függvénye. Mennyit vtatok együtt. Hogy élted meg azt a kapcsolatot. Stb stb.
2017. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!