Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha már nem érdeklőd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem érdeklődik úgy irántam mint ahogy "régebben"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már régóta beszélek neten (9 hónapja), mondhatni hogy tavkapcsolatba vagyunk, de még nem találkoztunk.. Többször is megemlítettem neki, hogy mikor találkozhatunk, de mindig terelte a kérdést. Most hogy itt a nyár gondoltam többet tudunk majd beszélni, mint suli időben, de tévedtem, max 1 órát beszélünk egy nap... Azt mondja hogy tetszem neki, de napról-napra azt érzem hogy nem így van, kevesebbet foglalkozik velem, mint a legelején mikor elkezdtünk beszélni.

16/l 17/f


2017. jún. 22. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez történt, csak én fiú alany vagyok. Az első hónapban sziveztünk meg minden, most meg rámírni alig képes a lány... Annyi az egész, hogy ha fáj ha nem, de érdeklődését vesztette\meggondolta magát\hezitál
2017. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!