Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb fiú baratomba. Elutasitottam mikor közeledett (bár talán életem legszebb pillanata volt mikor azt mondta szeret), mert kapcsolatban vagyok, ami bár haldoklik, de nem csalom meg a párom, egy csókkal sem.

Boldog vagyok a fiú mellett, de elszúrtam, mert lett volna lehetőségem lépni, de gyáva voltam. Most összejött egy lánnyal, hirtelen, akit azelőtt csak szidott. Lehet a szex miatt, nem tudom.

Képtelen vagyok nem rá gondolni, de a kapcsolatomból azóta sem léptem ki. 2 hónap telt el a megvallás óta, amit ő tett nekem.

Húsz évesen megint 14 éves ostoba fruskának érzem magam. Félek lépni.

Gondolodtam rajta, hogy elé állok elmondom mit érzek. Ő elég dacos típus, kétértelmű ember.

Nem tűnik komolynak a jelenlegi kapcsolata, ami kb. egy hetes, deeee nem tudom mi legyen. Össze vagyok zavarodva.

Egy egyetemen tanulunk, gimibe is egy osztályba jártunk, 9. óta vagyunk barátok. Sokat járunk ki együtt még mindig, így is, ezek után. Megértjük egymást mégis most ezt elszúrtam. Nem sokára megyünk ketten túrázni, lehet akkor kéne egy pihenő közben felhozni?

Nem tudom mit tegyek. 21/L

(Azért a tini párkapcsolatokba írtam, mert ez nem kifejezettrn felnőtt probléma.)



2017. jún. 25. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van,viszont eggyik sem nyújt 100%-os sikert,s mindkettőnek vannak hátrányai.

1. Hagyod a gondolatod hisz kapcsolatotok van. De akkor csak szenvedni fogsz,s a haldokló kapcsolatod csak rosszabbá teszi azt. Várhatod hogy szakítson,de az időbe telik,s lehet hogy akkor már nem fog érezni semmit.

2. Elmondod(pl a túrán) hogy mit érzel,s hogy ő mit gondol erről. Lehet hogy megmondja,hogy már késő,de lehet hogy még érez valamit. Minél többet vársz,az érzés csak halványabb lesz. Ha ő jobban szeret mint a barátnőjét,akkor szakítsatok s jöjjetek össze. De ha nem fog működni,akkor tudnod kell hogy nem mehetsz vissza a régi párodhoz.

A másodikat ajánlom.

2017. jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szakítottál azzal a sráccal, akivel haldoklik a kapcsolatod?
2017. jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem. Most problémás az élete, 2 tárgyból is meghúzták, mert beteg volt es nem igazán tudott úgy tanulni. :/ Nem akarom tetőzni...

De meg kell tenni úgy érzem. Mégis hitegetem magamat, hogy jó lesz, jó lesz, jó lesz. De már csak dobáljuk egymás között a témákat. Nem tudunk megbeszélni semmit, összeveszünk, nincs türelmünk egymáshoz.

Kikészülök. Lassan 3 és fél éve vagyunk együtt, nehéz így elengedni. De már nem szeretem úgy. De úgy ismerjük egymást mint a tenyerünket.

Mégis elmúlt. Pedig egymás mellett vagyunk sokat.

Félek.

2017. jún. 25. 01:47
 4/4 anonim válasza:

Mond el a fiú barátodnak, hogy szereted.

Ő is szeret téged! Sok szerencsét! Remélem összejöttök.

2017. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!