Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akit lassan 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akit lassan 3 éve ismerek és még most sincs semmi köztünk. Elrontottam volna?

Figyelt kérdés
Mikor még nem váltott sulit s oda járt ahova én nagyon jóba voltunk. De tényleg. Úgymond legjobb barátok voltunk mindent tudott rólam. Nekem más fiú tetszett, neki más lány. Aztán elkezdtünk mind a ketten táncpróbákra járni és valahogy pont úgy került hogy együtt táncoljunk. Alig vártam a próbákat hogy végre vele lehessek. Nem értettem hogy minek érzek így, de nem is foglalkoztam vele mindig azt meséltem be magamnak hogy nekem más tetszik. Aztán jött egy lány és.. nagyon zavart hogy együtt vannak. Mindig mosolyogtam mikor csókolóztak hogy a többiek ne vegyék észre hogy nekem ez mennyire fáj. Szóval igen. akár mennyire akartam tagadni beleszerettem. amikor szakított a lánnyal nem haboztam el mondtam neki. De ő avval jött hogy nem akarja elrontani a barátságunkat. aztán jött a szilveszter. És nálam volt a buli. Magával hozta a lányt. azonnal elkezdtem sírni. Mikor jobban lettem felkért táncolni. Azt mondta ,,Tudod hogy én is érzek valamit, de őt jobban szeretem,, Most pedig ott tartunk hogy barátok még mindig. a Lánnyal már rég nincs együtt. Még mindig várok rá de már nem olyan a barátságunk sem.

2017. máj. 10. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
egek, hogy valaki a semmiről hogy képes ennyi beszélni, vegyél egy forró zuhanyt aztán higgadjál le, kezdjük ott hogyha 3 éve lófas* sem történt (már elnézést a kifejezésért), akkor mi a tökömért (bocsi) várod a csodát? Egyedól Jézus tudtad csa elhitetni az emberekkel hogy vannak csodák, mert remek bűvész volt, ha mást keresnél jobban járnál, a tinik amúgy folyton ilyenben szenvednek ahogy megfigyeltem ennek a szenvedés körnek nicns vége, biztos van olyan fiú barátod, aki meg beléd szerelmes és te nem adsz neki esélyt, neki meg biztos van olyan lány barátja, aki meg ő belé és így tovább és így tovább eljutunk hozám, aki mindenkit les*ar de nem az a lényeg, hanem felesleges dolgot miért csinálna az ember?? Há hülye vagy te? A kukát is havonta 1szer elég kivinni, mert akkor energiát spórolsz, meg amúgyis egyértelmáen baráti kapcsolat alakult ki, az elején gondolom nem adtál neki esélyt vagy valami és ő megmár elkönyvelte ezt vagy ha nem így volt , akkor meg ez van, nem vagy az esete, de attól még lehetsz jófej, akit barátnak tarthat, amúgy meg mi a FAS* van már, itt rinyál nap mint több több ember, hogy csak barát?? Mintha a barátság nem érne semmit sem, hát lehet végülis nektek semmit nem ér, mert nem is valós barátok, mert ha azok lennének nem dobálóznátok így-úgy velük , maximum te is a haverodnak tekinthetnéd, de ha mégis olyan jó barát, akkor eléggé kevésre tarthatod... Amúgy lehet már mondtam, de nem rontottál el semmit, csak nem tetszel neki aztán ennyi, majd jön másik, mindenki azt hiszi hogy úgyse lesz más, de én megfigyelem a környezetem és mindig lesz más, szóval elengedhetnéd ezt az egészet, hogy felesleges dolgokon de rágódj, nem nem nem elkell fogadni, a nem az nem, egyébként meg bármikor mehetsz ismerkedni egy fürdőbe is, lehetőleg koedukáltba menj..
2017. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!