Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tetszik?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és van fiúbarátom aki 15. Én valahogy mindig azt gondoltam hogy fiatalabb fiúval nem akarok semmit. De rájöttem hogy fontos nekem. Nagyon sokat lógunk együtt, táborban is, suliban is, zenesuliban is. Sokat beszélgetünk, hülyéskedünk. Vele felszabadultnak érzem magam.

Az utóbbi néhány napban elkezdtem arról fantáziálni hogy milyen lenne ha összejönnénk. Arra jutottam hogy külső szemmel nézve senki nem mondaná meg hogy én idősebb vagyok. Ugyanis ő már most 2 fejjel magasabb nálam, én meg fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Azt tudom hogy neki bejönnek az idősebb csajok.

És ha valaki mondja az ismerőseim közül hogy "Jaj a Gergő olyan aranyos. Ha idősebb lenne akkor biztos ő lenne életem szerelme." akkor tök féltékeny leszek.

Most nem tudom hogy csak barátilag nagyon fontos nekem, vagy ez ennél több. Szerintetek?


2017. jún. 25. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened, belül, a válaszolók ezt nem tudják megmondani, mi zajlik benned.
2017. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magadban kell letisztáznod... Én nem tudom neked megmondani. Pl : fájna ha valakivel összejönne és az nem te lennél, ha valaki mást ölelne át, ha valaki mást csókolna??? Ha ezekre igen a válasz akkor valószínűleg bejön neked.
2017. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagymamáink 16 évesen gyereket neveltek és főztek, a mai 16-20 éves lányok azt nem tudják eldönteni hogy akarnak e kapcsolatot vagy sem..
2017. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!