Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk főleg. Nem tudom mi van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk főleg. Nem tudom mi van, pedig már úgy éreztem, lehet esélyem. Mit tegyek? (hosszú lesz bocsi)

Figyelt kérdés
Van egy srác, amivel néhány hete észrevettük egymást a büfében. Nálunk a büfének van egy kis rakodótere, és egy ablakon keresztül adják ki a kaját, viszont vannak "VIP-ek", akik bemehetnek a büféshez, ez igazából lényegtelen. Épp a "VIP" ajtajában álltam (a barátnőmet vártam), ő pedig bent várta, hogy a büfés megcsinálja a kajáját és néhány pillanatra elvesztünk egymás tekintetében. Utána zavarba jöttem, szóltam a barátnőmnek, hogy mégsem vagyok éhes, és leléptem(nem tehetek róla, ilyen vagyok). Múlt héten egy társaságba keveredtünk a buszmegállóban és épp a sportról volt szó a fiúk közt. Én is elkezdtem a nyári sportterveimről beszélni a barátnőmnek, de mint egy külön beszélgetés, nem éppen akartam, hogy kommentáljon, de észrevett és megtette. Egy konkrét mondat, amiben képet kért rólam az új sportcuccaimban, amiről beszéltem (szerintem kissé ribis képet küldeni valakinek magamról, szóval ezt tuti nem fogom megtenni). Ma sportnap volt a suliban, ami annyit takar, hogy aki sportolt, az a tornateremben volt, vagy az udvaron, aki nem, az meg a lelátón ücsörgött, vagy lődörgött szerte a suliban. A gangünk fiú része focizik, ahogy a srác is, így a barátnőimmel egész nap a lelátón voltunk. Néhány másodpercig szemeztünk, de kb. 20 méterre volt tőlem és épp beszélt hozzá egy tanár. Egyértelműen engem nézett néhány másodpercig. Aztán megint zavarba jöttem, elfordítottam a fejem és a hajammal kezdtem babrálni. Mivel a barátnőim tudják, hogy tetszik a srác, egyfolytában szekálnak vele, amit nem bánok, ha ő nem hallja. Eddig minden rendben, viszont kicsivel a szemezés után leült a társaságunkhoz, mert többünkkel jóban van. Véletlenül pont az egyik barátnőm mellé ült le és hirtelen mindenki felállt és addig akart velem mindenki helyet cserélni, hogy végül én ültem a srác mellett, ő viszont megszólította az egyik haverját hogy menjenek be és annyi. Lehet, hogy nagyon nem miattam volt, de nem tudom. Épphogy leültem mellé, elment/elmenekült. Onnantól meg volt a hangulatom, nagyon nem foglalkoztam vele, vagy hogy esetleg újra szemezzek vele. Elegem lett az egészből és mérhetetlen dühöt éreztem, én sem tudom miért, mert egyáltalán nem biztos, hogy miattam állt fel és ment el, lehet, hogy tényleg be kellett mennie valamiért, nem tudom. Egyébként egész népszerű srác, focista meg minden, de ettől függetlenül nem tűnik nagyképűnek, sőt egész aranyos és ha az ember ránéz, egyszerűen szimpatikusnak látja. Az egyik barátnőm szerint a buszmegben is csak azért kért képet rólam sportosan, mert nem tudott hogyan hozzám szólni. FOGALMAM SINCS, MI VAN, DE TETSZIK A SRÁC ÉS NEM TUDOM, MIT TEGYEK. Segítsetek, ha tudtok, és kérlek titeket ne haragudjatok, hogy ilyen kiszekusza a megfogalmazás, de most nincs energiám jobban megfogalmazni:D előre is köszönöm a válaszokat, ha lesz egyáltalán:)

2016. jún. 13. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélgetni, esetleg valami közös programot összehozni. Manapság már az sem ciki, ha egy lány kezdeményez, nem a fiú.

18/F

2016. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) gondolkodtam a közös program összehozásán, de most mégis mit csinálnánk? meg hogyan menjek oda hozzá, amikor egyrészt két nap van a suliból és holnap az én osztályom nem lesz ott, másrészt azon az egy mondaton kívül semmi nincs, amit kommunikáltam vele. nem mehetek oda hozzá, hogy "helló, elmehetnénk futni holnap hajnalban" szerintem konkrétan hülye libának nézne és megkérdezné a nevem, mert szerintem még azt sem tudja:D
2016. jún. 13. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokszor megy oda hozzátok, használd ki az egyiket és vesd föl akkor .. szerintem az a legegyszerűbb.
2016. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!