Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bizonytalanság?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bizonytalanság?!

Figyelt kérdés

Pár esemény lefolyásakor tudtam meg, hogy egy számomra nem is olyan ismeretlen lány szerelmes belém.Testvéremnek számolt be az irántam érzett erzéseiről, aki az izgatotságát nem nagyon leplezte(szerintem nem is akarta) és felkeltette a figyelmemet. Amikor valami felkelti a figyelmem, kiváncsiságom,akármi

legyen én kiderítem. Most sem történt másképp. Jó megfigyelő vagyok, így a testvérem reakciójából azonnal kiderítettem, hogy lány van a dologban. Bár azt nem gondoltam volna, hogy hozzám van köze. Testvérem elmondta édesanyámnak a fejleményeket, aki úgyszintén meglepően reagált. Èdesanyámtól tudtam meg az igazságot. Így már picit megértettem a meglepődés okát. A lány, édesanyam barátnőjének a lánya, akivel nem is tartottam nagyon a kapcsolatot, csak köszönő szinten. A testvéremmel viszont jóbarátok,így gyakran átjön nálunk. Időm van. A testvérem nem tudja, hogy én már lehúztam a lepelt a titokrol, így lány sem tud semmit sem, hogy lelepleződött az érzései. Nos, azt jó tudni, hogy én enyhén szólva is egy visszahuzódó személyiség vagyok. Pont ezért is félek. Számomra inkább ijesztő, mintsem melengető. Nem tudom mitévő legyek. Ilyesfajta döntést sohasem kellet hoznom. Nem készültem fel rá , hogy valaki bármikor is szerelemes lesz belém, vagy én másba. Pedig mindig előre szoktam tervezni, hogy minden helyzetre legyen megoldás. Nem hibáztathatom magam ebben a helyzetben. Ki gondolta volna, hogy egy olyan alakba mint én, valaki beleszeressen. Szerelemről szólva, hát egy 0 vagyok. Előbb-utóbb szembe kell nézzek az érzéseivel. A kérdésem egyszerű. Mit tegyek ebben a helyzetben. (Én: 14 éves Lány:15 éves)



2017. jún. 26. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy te mit érzel a lány iránt.
2017. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat abbol ahogy irtad azt vettem le neked se semleges a lany 😊 mikor legkozelebb atjon a tesodhoz esetleg legyel veluk, ismerd meg egy kicsit hogy milyenek lennetek egyutt, aztan ha ugy gondolod esetleg ossze akarsz jonni vele akkor avasd be a tesodat, hogy hagyjon vele kettesben es akkor meg inkabb kialakulhat valami 😊 szooval dontsd el neked tetszik e a lany mert neki tetszel 🤗 amugy ne lepodj meg ezen ma mar senkinek nincs egy kicsi onbizalma se es ez annyira szomoru 😫 allj ugy hozza hogy megertem miert tetszem neki mert csodas vagyok 😂 de persze csak magadba 😊 na a lenyeg, hogy eloszor ismerd meg a lanyt egy kicsit jobban, es o biztos vevo lesz ra mert tetszel neki 😊 hajraa en szurkolok 😊 bocsi, telorol irtam

15/L

2017. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerlek ne rontsd el egy szerelem lehetoseget azzal, hogy felsz es nem engeded majd ot magadhoz kozel. Inkabb adj egy eselyt a dolognak. Az hogy felenk vagy, nem fogja zavarni, hiszen azt mar o is tudja. Neki pont igy tetszel. hagyd hogy atesod osszehozzon vele, es egyszeruen csak randizz beszelgess vele. Mondd el hogy te felenk vagy es nem tudod hogy kell ezt csinalni. Majd segit neked :-)
2017. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerűlt a vilagnak újra tropára vernie az önbizalmamat.

A lány csupán jatszani akart volna velem, ki akart volna használni. A saját önző celjainak és devians szemelyisegének beteges kielegítésére akart még egy eszközt találni. Hogy miert írtam többes szamot? Azért mert nem egy korombeli fiúval jár! Számára csak bábok az emberek. Neki ez az egész egy játék. Egy olyan játék, amelyben a fíuk érzéseinek tönkretevése a fő cél. Egy mocskos szadista.

Szerencsére időben rájöttem mindenre, még mielőtt komolyab érzelmi szál fűzött volna hozzá. De meg így is fájt.

Megint bemosott egyett a világ. Undorítóak az emberek.

2017. nov. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!