Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok rajta kiigazodni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni. Mit akarhat? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályunkban aki év elején új volt. Még sosem éreztem olyat, mint amikor azt a fiút megláttam. Először még csak tetszett nekem, de amikor egyszer erőt vettem magamon és odamentem hozzá beszélgetni biztossá vált bennem, hogy nem is kicsit belehabarodtam. Ez előtt még sosem voltam szerelmes ezért új volt a gyomromban az az érzés, amikor elég csak a nevét meghallani és görcsbe rándul. Szóval egy ideig beszélgettünk és nagyon jó viszonyba kerültünk. A barátaim valamiért nem kedvelték már év eleje óta, nem is nagyon próbáltak vele kommunikálni, viszont én jól kijöttem vele, amiért egy kicsit nehezteltek rám. Aztán a fiúnak megtetszett egy lány. Azt hittem belehalok annyira fáj, de mégsem mutattam. Nem akartam elrontani a kedvét. Egy ideig együtt volt a lánnyal aztán szépen lecsengett a szerelmi időszaka és szegény teljesen kiborult, amikor a lány szakított vele. Én vigasztaltam meg a fiút, mert a "barátai" csak kiröhögték őt. Ezek után megint minden visszaállt a helyére úgy folytatódott minden, ahogyan a lány előtt volt. Csak valami megváltozott... A fiú sokkal jobban figyelt rám, mint pár hónappal a szakítása előtt. Ügyelt arra, hogy ne bántson meg és arra is, hogy mások se bántsanak meg. Egyik kora este náluk voltam és éppen beszélgettünk mikor szóba került, hogy a fiúnak tetszik valaki. Megállt bennem a levegő. Nem értettem hogy akkor miért viselkedett velem olyan kedvesen. Elhatároztam, hogy hazamegyek csakhogy ez szinte lehetetlen volt, mivel szó szerint leszakadt az ég. Kimentem a házból de a fiú jött utánam. Megfogta a csuklóját és visszaránntott. És akkor színt vallottam. Elmondtam neki, hogy szeretem. Nagyon. Erre csak elmosolyodott és mégközelebb húzott magához egészen addig amíg meg nem csókolt. A gyomrom automatikusan görcsbe rándult. Amikor eltoltam magamtól közölte velem, hogy én voltam az a lány aki tetszett neki csak nem volt alkalma elmondani. Zavartan lesütöttem a szememet és ott a zuhogó esőben csattant el az első csókom és lett meg az első barátom. Aztán a mi kapcsolatunk maga volt a hülyülés. A barátaim nem nagyon örültek, hogy a fiúval összejöttem, mert mint mondtam nem kedvelték annyira. Aztán egyik napon kirobbant köztünk egy veszekedés. Négy hónap alatt ez volt az első rendes veszekedés. Azelőtt is voltak, mert nem voltunk tökéletes pár. Szóval a veszekedés vége az lett hogy szétmentünk. Egy hónapig nem szóltunk egymáshoz, csak ha muszáj volt. Egészen a mai napig, amikor is moziba mentem az egyik barátnőmmel. Már megvettük a jegyeket amikor az ajtón besétált a fiú az egyik barátjával. Bennem megint megállt az ütő és a barátnőm térített magamhoz, hogy be kéne menni leülni, mert mindjárt kezdődik a film. A film közepe felé kimentem vécére, és amikor végeztem láttam, hogy a lányvécé előtti kanapén a fiú ült. Próbáltam úgy csinálni mint aki nem figyel rá, de nem nagyon ment. Amikor elindultam a fiú is jött utánam és elkapta a csuklómat. Hátrahúzott és azt mondta hogy készen áll arra, hogy újra felvegyük a kapcsolatot és, hogy esetleg újra barátok lehetnénk. Már nem is emlékszem, hogy minden veszekedtünk azon a bizonyos napon. Nem is lényeges. Szóval gyengéden magához húzott és megcsókolt. Azonnal belém ütött a déjavu érzés. Aztán lassan eltoltam magamtól és felnevettem, mert ez volt az első reakcióm. Aztán úgy ítéltem meg, hogy ideje lenne visszamenni a terembe, mert még a végén lemaradok a film végéről. De akkor meg valami okból kifolyólag megölelt. Amit viszonoztam. Azonnal megéreztem a fiú jellegzetes illatát amitől a gyomromban a pillangók felébredtek. Vagy 10 percig ott álltunk az előtérben egymást átölelve, a fejemet a vállába fúrva és ennyi kellett ahhoz, hogy azt a kihagyott egy hónapot megtárgyaljuk. Semmi több. Aztán belenézett a szemembe és valamiért kitört belőlünk a röhögés. Már sírtunk a nevetéstől és ebben az volt a legjobb, hogy nem tudtuk, hogy a másik min nevet. Csak úgy röhögtünk. Szóval visszamentünk a moziterembe és úgy csináltunk mintha mi sem történt volna. Még mielőtt valaki letámadna, hogy miért itt kérek segítséget, nos közölném vele hogy azért, mert a barátaim, mint már mondtam nem kedvelik a fiút és nem szívesen hallanak róla. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit akarhat? Újra együtt lenni velem? Vagy csak simán barát?

17/L



2017. jún. 7. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:

eléggé Szent Johanna Gimi feeling..

biztos, hogy ez megtörtént? :'D

2017. jún. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy ezt így olvastam, nekem is SzJG érzésem lett XD

Szerintem újra össze akar jönni veled, hiszen megcsókolt, nem?

2017. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy egy történetet írsz és azt kérdezed, hogy jó-e a történet :D

Egyébként én úgy érzem hogy másodjára nem csak barát akar lenni, hanem egyből újrakezdeni a kapcsolatot :)

2017. jún. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon, miért nem szeretik a barátnőid a fiút, vajon mi az ellenérzésük oka?

Szerintem megint össze akar jönni veled, de ezt 4-5 mondatban leírhattad volna...

2017. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A leírás alapján azt hittem,hogy egy 14 körüli kislány lehetsz,szomorúan olvastam,hogy 17,mindjárt felnőtt... Ez az egész tiszta gyermeki,egy kapcsolathoz komolyság kell... nem feltétlen kell számítani itt összeköltözésre meg esküvői tortavágásra.

Abba bele gondoltál,hogy miért nem kedvelik gyanúsan sokan a srácot? Ők rózsaszín köd nélkül látják, te meg nem.

2017. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha megcsókolt, szerintem nem csak barát akar lenni! Hosszútávon persze jobb lenne, ha máskor egy veszekedés után megbeszélnétek a dolgot, mint hogy egy hónapig nem szóltok egymáshoz, de szerintem 17 évesen ez belefér. 😊 Az meg, hogy ennyit tudtok együtt hülyülni, az tök jó!

Tényleg, megírnád, hogy miért nem kedvelik a barátaid?

2017. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is tisztáznám, hogy nem olvastam a Szent Johanna Gimit, viszont az osztálytársam rendeszeresen beszélgetnek róla.

A barátaim valószínűleg azért nem kedvelik, mert, mint mondtam egy kicsit egoista és ezért rossz hatást keltett velük szemben, ami miatt még meg sem próbálták vele beszélni.

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. jún. 8. 19:45
 8/8 anonim válasza:
Remélem össze jottetek végül 💗
2019. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!