Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Próbálom elfelejte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbálom elfelejteni a fiút. (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából ezt a kérdést úgy teszem fel, hogy már szinte tudom az esetlegesen érkező válaszokat :D de valamilyen szinten mégis tanácstalan vagyok...Az a helyzet, hogy egy srácot szeretnék végre elfelejteni, vagyis elérni azt a szintet, amikor már nem érdekel a személye. De hiába próbálkozok, ha esténként folyton vele álmodok! Most lehet azt mondani, hogy valószínűleg azért álmodok vele, mert egész nap rágondolok vagy eszembe jut. És tényleg így van. Próbalok a hobbiaimra koncentrálni, barátnőimmel találkozok, de csak ő jár a fejemben és nem tudom, hogy ezeken kívűl mit tehetnék. Szerintetek?.

16L



2017. jún. 27. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolj a negatív tulajdonságaira folyton, és egy idő után unszimpatikus lesz és elfeljted. Esetleg ismerkedj új fiúkkal
2017. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, próbáltam, de folyton oda jutok, hogy hiába gondolok a negatív tulajdonságaira, nem érdekelnek. Ismerkedni nem nagyon tudok hol, a gimin kívül.. :/
2017. jún. 27. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat tudod...

Sajnos nem tudok jó tanácsot adni ,csak a sablonos tanacsot:az idő majd segít/idővel elfelejted.

Tudon hogy klisé ,de tapasztalat hogy igaz.

Nem mondom hogy ne gondolj rá ,mert ennek úgysem tudsz parancsolni. De ha nem látod/nem találkoztok/nem nézegeted a profilját idővel halványulni fog ez a dolog.

17/L

2017. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah, hát köszi! :) remélem a nyár majd segít, bár suliban eléggé sokszor talalkozunk, nem is lehet elkerülni, de igazad van:))
2017. jún. 27. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
En a helyedben facen,instan snapen mindenhol kikovetnem, kijelolnem , torolnem es ugye amiket elottem irtak es talalj valakit akiert rajonghatsz akar egy szineszt vagy barkit es gondolj ra es szepen lassan elfelejted...sajnos ehhez ido kell 😊
2017. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ, de snapen ő és én sem vagyok fent, instán sincs fent, facen sem rak ki posztot soha, szóval nem látom értelmét kikövetni meg egyebek 😅 De azért tényleg köszi:))
2017. jún. 27. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismered személyesen a fiút? Szoktál beszélni vele? Mi az a jó tulajdonsága amit megkedvelted?

2017. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!