Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mindig amikor depressziós...

Mindig amikor depressziós állapotba kerülök, úgy érzem nem vagyok elég jó, és a lelki fájdalmamat testi fájdalommal próbálom elfelejteni. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
egy ideig vágdostam magam, arról sikerült letennem, stilust váltottam, kibékültem emberekkel, stb. Most újabban az égő gyufát oltom magamba, mivel tudom hogy ez fájdalmas, de heg nem nagyon marad utána, nem önsajnáltatás céljából Írok, csak egyszerüen kiváncsi vagyok a véleményetekre.

2015. jún. 14. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon nagy baj, nem tudom hány éves vagy, de kamasznak saccolak, megfogod nagyon bánni, mikor idősebb leszel, hogy csúnya hegek vannak a karodon, vagy bárhol máshol, főleg, ha mindig megkérdik, hogy mi történt..tapasztalat.

Énis ezt hittem, mikor fiatal voltam, de hidd el semmi értelme, inkább menj el egyet futni, sportolni, tedd be a kedvenc zenéd, tombold ki magad, énekelj , vagy törj össze poharakat, bármi más jobb mint az önkárosítás.


Ha gondolod, írj privibe.

2015. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Gratulálok a sok eszedhez.

Ha annyira bajod van és fájdalmat akarsz, menj küzdő sportolni, sprintelj le x métert, ússz kifulladásig, stb. Persze baromkodhatsz is, senki nem tiltja, csak utána ne gyere a hisztivel, hogy jaj, hogy tüntessem el...

2015. jún. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Utolsonak:

Hat gratulalok neked is. Nem tudhatod milyen problemaja van. Lehet, hogy annyira depresszios, hogy erdemes lenne felkeresni egy orvost, hatha tud segiteni a peobleman.

A kerdezonek: Semmikeppen nem jondolog, hogy fajdalmat okozol magadnak. Szerintem konzultalj egy orvossal, nem tudom mennyi idos vagy, de ha tudod, ezt mindenkeppen tedd meg. Irj privatban, ha szukseges.

2015. júl. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, azota... hat rosszabb minden... pszichiaterhez kuldtek,es panik beteg is lettem, de nem erdekes, annyi vigaszt talalok az egeszben hogy meggyogyulok vagy hogy is mondjam...
2016. jan. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!