Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a férfi egy idő után a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a férfi egy idő után a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan fura lett,sokak szerint én reagálom túl,mert mindig is féltem hogy elveszítem. 3 éve szeret,de csak 1 éve jöttünk össze. Mindig ölelget,puszilgat,becézget,azt mondta nincs semmi baj velünk,csak zavarja h problémázok.Találkozunk sokat,de facebookon meg telón ritkán beszélünk. Úgy érzem már nem érdeklem annyira,vagy hogy nem lelkes,esetleg kiszeretett.
2017. jún. 27. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
BA*ZKI, A KAPCSOALT NEM EGY MMORPG, HOGY AZ INTERNETEN ÍRJKÁLJATOK..
2017. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor normális ha ölel/puszil/becéz. Az hogy nem vagytoativa a virtuális világban,az nem jelent semmit(sőt talán dícséretes). Megtörténhet hogy megunja egy idő után,de ez nem általánosítható.
2017. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagytok aktivak*
2017. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem idegesítő lehet nagyon, hogy mindig problémázol, főleg, ha nincs is miért.

Ölelget, szeret, puszilgat, becézget. Ez neked nem azt jelenti, hogy foglalkozik veled és szeret???? Mi kéne még?

Nem mindenkinek mániája állandóan fb-on meg telefonon lógni.

2017. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én ezzel tisztában vagyok

a pasik mennyire őszinte emberek?

megkérdeztem őt ezekről,és azt mondta nem változott semmi

de én mégis úgy érzem hogy sokminden másmilyen már,hogy elmarad a lelkesedése.

ez normális 1 év után?

2017. jún. 27. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, törődj bele. Vagy lenyeled a békát, vagy tovább lépsz. Azt ne várd, hogy ugyanúgy fog gondolkodni a dolgokról, mint te.
2017. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerinted minden férfi ugyanúgy viselkedik egy kapcsolatban????

Még egy adott férfi sem pont ugyanúgy viselkedik minden kapcsolatában.

Szerintem neked még nem való kapcsolat.

2017. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!