Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, akinek rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek rosszul kezdődött egy kapcsolat és jó lett belőle? És olyan, aki az első randin lefeküdt a párjával?

Figyelt kérdés
pl hogy az elején összevesztetek, vagy bármi, de aztán minden szuper lett és sokáig együtt voltatok, vagy még mindig együtt vagytok? Vagy az első randin lefeküdtetek a másikkal, és hosszú kapcsolat lett belőle? Vagy bármi ilyen happy end? Irjatok történeteket, kíváncsi vagyok :)

2017. jún. 8. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm aki lefeküldt elsò randin a lánnyal és már 3éve eggyütt vannak:D de amugy az ilyen azért ritka:)
2017. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nálam ilyen nem volt. Akivel nem volt meg az összahng azzal még az elején szétváltam, és egyébként csak ilyen rövid kapcsolataim voltak. Olyanra meg lett volna lehetőségem hogy ha ez randinak éehet nevezni, hogy egy buliban egy csaj nagyon mászott rám, kezemet a fenekére rakta, próbált smárolni, aztán mondta hogy kavarjunk egy bokorban. Itt én otthagytam. És ezt mind úgy hogy a csaj teljesen józan volt, legalábbis annak tűnt. Szóval nálam ilyen nem volt.
2017. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a lány aki az első randidn ágyba bújik veled az már egy picit elrettentő sőt.. Viszont, ha rég ismerik egymás, mint barát és elhatározta valamelyik és az "1. randin" összebújtak az nem tűnik rossznak.
2017. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hááát nem vagyok már épp tini, de amikor megtörtént, amiről írok, akkor az voltam😁

Szóval Én megismerkedtem a pasival 20.00-kor, éjfélkor el is vesztettem a szüzességemet. Nem vagyok rá büszke...

De!

Mentségemre szóljon, hogy azóta is szeretemimádom. Ennek lassan már 22 éve...

Ilyen is van!

2017. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!