Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez irántam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam? Összezavart engem nagyon

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már jó sok ideje ismerek, bevallotta, hogy belém szerelmes. Én is elmondtam neki tegnap, hogy én is szeretem őt. Aztán azt mondta hogy ne legyek belé szerelmes, én mondom neki hogy miért? Aztán mondja nekem, hogy "úgy néz ki hogy lesz egy barátnőm aki ugyanott lakik mint te"

Hát mondom oké, megkérdeztem tőle, hogy kire gondol.

Azt válaszolta, hogy nem én vagyok az.

Pedig eddig azt mondta hogy nagyon szeret, és hogy meg akar csókolni engem. Meg itt mondta hogy csak 1 barátnője volt eddig és megkérdeztem tőle, hogy és ki lesz a kövi? (de csak poénból)

Azt mondta hogy én :) De már nem értem, hogy most mi van vele :( (Igen már volt ezzel kapcsolatban egy kérdésem, kb 2 órával ezelőtt)



2017. jún. 30. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehát előbb már megírtuk hogy mi a szitu
2017. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most megint máshogy írtad a kérdést... ezekszerint a srác azt se tudja mit akar.. vagy csak játszik veled a kisgyerek..
2017. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem már. Összevissza ír mindent és nem tudok rajta eligazodni
2017. jún. 30. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő maga se tudja mit érez.. Hagyd rá... Ha annyira szeret veled fog összejönni, nem pedig mással.
2017. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. jún. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!