Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtem a fiúval azt mondta tetszem neki,nagyon sokat beszélgettünk aztán 2 hónap után kitalálta,hogy neki más lány kell...de mégis mikor megtudta,hogy rosszul vagyok az éjszaka közepén bejött hozzám el sem mozdult mellőlem,puszilgatott,simogatott,lekapott..

Másnap kitalálta,hogy csak barátok vagyunk nem vagyok az esete...nemrég szakított a barátnőjével és azóta rendszeresen beszélünk,találkozgatunk mindig ő keres és ha meglátja,hogy más fiúval beszélek elkezd féltékenykedni...emiatt volt már jó pár veszekedés..

Bár ő még mindig azt állítja,hogy csak barátok vagyunk a viselkedése nem ezt mutatja,folyton közeledik,keresi az alkalmat hogy hozzám érhessen és olyanokat mond ,hogy "hozzám tartozol" stb..



2017. jún. 28. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Idióta a faszi.
2017. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fél bevallani talán magának is
2017. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!