Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha együtt vagyunk miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagyunk miért nem veszekszünk és ha nem vagyunk együtt, facebookon beszélgetünk miért veszünk össze minden apróságon?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a barátnőm 17. heti 1x tudunk csak találkozni. ha együtt vagyunk minden happy, azonban ha nem találkozunk, már akár tali után aznap este is képesek vagyunk egymásnak ugrani minden apróságon
2016. dec. 27. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Extrém mód hiánya van.
2016. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlót én is tapasztaltam, ugyan ez volt viszont nálam a barátnőm esett mindig nekem valami hülyeséggel. Én 18 voltam ő 17.
2016. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mit lehetne tenni ezellen?
2016. dec. 27. 21:40
 4/5 anonim válasza:
Akkor minek beszélgettek Facebook-on?
2016. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet:( Remélem nem te vagy a barátom...:O:D

Szerintem beszéljetek kevesebbet facen. Mi is azt tesszük, úgyis tanulni kell.

2016. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!