Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok valami ésszerű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami ésszerű tanácsot adni? Kicsit bővebben lent leírom

Figyelt kérdés

Van egy pasi akibe szerelmes vagyok viszont ez viszonzatlan szerelem.

Jóba vagyok vele, de van családja.Sokszor akaratlanul is butaságokat írok neki amire nincs is kedve válaszolni... Ilyenkor az egyik barátomhoz fordulok tanácsért, úgy hogy mindent meg kell megbeszélnem vele mert butaságokat írnék annak akit szeretek és azt szeretném ha visszaírna...

0-24-ben csak a szerelmemről tudok beszélni a barátomnak és ez már neki sem jó.Felvetettem két ötletet:

1. Elmondom a pasinak az igazat hogy mit érzek iránta és jól elszúrom a jó viszonyunkat, mert ha elmondanám akkor természetesen váltonának a dolgok mivel családos ember, de én eddig tiszteletben tartottam hogy van családja ezért is nem beszéltem neki az érzéseimről...

2.Lehetőség az az hogy mindent megbeszélek a barátommal hogy ne írjak butaságot annak akit szeretek.

A barátom azt a tanácsot adta hogy ezek közül egyik sem jó.Kell keresni egy olyan lehtőséget ami a kettő megoldás között van.

Nagyom sokat gondolkodtam ezen és semmi ötletem nincs, egyáltalán nem tudom hogy van-e ilyen megoldás... Tudnátok valami hasznos és ésszerű tanácsot adni erre?

/Kérem csak az válaszoljon aki tud nekem segíteni és értelmes választ ad, köszönöm!/



2017. júl. 1. 13:12
 1/10 Dzseri ***** válasza:
100%
miért nem hagyod békén azt a családot? miért akarod szétszakítani? miért nőjenek fel a pasi gyerekei csonkacsaládban?
2017. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek teszik tönkre a családokat. Hidd el nem éri meg, főleg ha néha nincs is kedve válaszolni, mert akkor nem is érdekled annyira. Ne legyél hülye p@csa és inkább ne tegyél tönkre egy családot mert egy éretlen idióta vagy.
2017. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első!


Gondolom a csávó ezért sem válaszol neki, mert van esze, szerintem egy 16 év körüli csajról beszélünk, aki az ilyenkor egyébként normális rajongás rabságában tengődik :D

2017. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szó nincs arról hogy elvenném a családjától.. Eszemben sincs ilyen azért próbálunk valami más megoldást kitalálni hogy ő ne tudjamdg mit érzek...
2017. júl. 1. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elcseszted, hagyd inkább a francba, így jobb neki meg neked is.
2017. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dzseri ***** válasza:

Viszonzatlan szerelemre mi a megoldás? az, hogy tovább lépünk.

járj el, ismerkedj másokkal, találsz más valakit, előbb-utóbb kevesebbet fogsz rá gondolni.

2017. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyd békén!

Megoldás kell? Tessék: FELEJTSD EL ÉS NE ÍROGASS NEKI, NE KERESD SEMMILYEN HÜLYE INDOKKAL! Valószínű tudja mi a szitu, azért nem válaszol, gondolja észreveszed magad...ne légy már ilyen ostoba! Addig örülj, míg a felesége rá nem jön és jól megtép vagy nyilvánosan lealáz...

2017. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Butaságok alatt olyasmit értek mint pl kicsit kitörtem és kikértem a véleményét hogy miért így csajoznak a mostani pasik...

Erre pedig nem válaszolt.

Pont senki nem értette azt meg hogy NEM szeretnék neki ROSSZAT, így el sem mondtam hogy mit érzek és mondtam hogy eszemben sincs szétszakítani őket vagy bármi.Normális válaszokat kértem.Azt magamtól is tudom hogy elkéne felejtenem de nem megy.Ha pedig nem írok neki akkor sem fog ez az érzés változni, már próbáltam.

És nem erre voltam kíváncsi... Egy középutat keresek még mindig...

Mindenki egyből letamad és mindenki azzal jön hogy elkéne felejtenem meg gondolkozzak már,stb... Gondolkoztam, éppen azért nem pröbálkozom be nála, éppen azért nem íron le mit érzek, éppen azért nem akarom elvenni a családjától.Bocsánat, de én normális kérdést tettem fel és kaptam pár alpári választ.Meg belevágjátok a képembe hogy felejtsem el,stb... Ezt már sokszor megkaptam ezt a választ és még mindig nem segített semmi, bármit csináltam nem tudom elfelejteni.Meg nem is olyan egyszerű elfelejteni valakit, de könnyű mondani.

De nem értem miért vam az hogy normálisan kiírok ide egy kérdést és még értelmezni sem értelmeztétek de belevágjátok a képembe azt amit eddig is tudtam.Nem arra voltam kíváncsi hogy mit csináljak a plátói szerelemmel, vagy a pasival, esetleg a családjával... Tanácsot kérni jöttem mert van középút de az nem tudom micsoda.Egyszerűen itt gyakorin nem kapok olyan választ ami segítene... Mert csak azt tudja mindneki mondani felejtsem el meg ne írjak neki, hát ez nem vált be, pedig hányszor pröbálkoztam vele...

2017. júl. 1. 20:53
 9/10 Dzseri ***** válasza:

"belevágjátok a képembe azt amit eddig is tudtam"

akkor tudod a választ a kérdésedre, nincs középút


A pasi vette a jeleket de még csak nem is érdeklődik irántad!


két opció van:

kikezdesz vele vagy tovább lépsz


Egy soha be nem teljesülő szerelemmel nem kötheted le magad egy életre, nem nézegetheted otthon a fényképét az örökkévalóságig, felemészt és elveszi a legszebb éveidet.

Ha nem teljesül be akkor teret kell adni másnak, aki képes viszonozni.

2017. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dzseri ***** válasza:

+azért nem akarod elengedni mert az fáj és azokba az elképzelésekbe ragaszkodsz, hogy mi lett volna ha, ezért kétségbeesetten próbálsz megoldást találni.

De ez egy vagy-vagy helyzet, nincs középút.

2017. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!