Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki? . Pls tanácsot távkapc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki? . Pls tanácsot távkapcs. (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 1 hónapja,hogy barátom van és 280kmre lakik tőlem 6 évvel idősebb rendszeresen jár hozzám. mindenki b*szogat,hogy hagyjam ott mert csak meg akar fektetni és keressek itt a közelben egy palit..de én tényleg szeretem és ő is azt mondja,hogy nagyon szeret és tényleg velem akar lenni nem csak potyahancúrra vágyik.és azt is mondta,amikor együtt aludtunk,hogy nem akar lefektetni még most mert nem lenne illő. de viszont tényleg nagyon félek ettől,hogy meg akar fektetni mert a volt barátomnak is arra ment ki a játéka.. ..szerintetek tényleg meg akar fektetni vagy komoly érzéseket táplál irántam??

2017. ápr. 25. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. 16 éveshez nem illik 6 évvel idősebb srác

2. 1 hónapja vagy valakivel távkapcsolatban, és együtt alszotok? Ez sok.


Nem tudom, hogy mit akarhat, de rá fog venni hamarosan a szexre, szinte biztos vagyok benne. Szinte hallom a mondatot,hogy mivel ennyire ritkán találkoztok, szeretne gyorsabban haladni. Melyik férfi ne szeretné megkapni a barátnőjét, akivel amúgy ritkán találkozik? 22 évesen ez már természetes, de 16 évesen nem.

2017. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kalandozik, megakar 100% és elöbb utobb fog is. (egyfelől korodbol adodoan már lehetne, másfelől mert még friss és tapasztalatlan vagy). 1honap semmi kb, ha komolyat akarna valószinüleg ott lenne nője ahol lakik és nem egy kislány 300km alrébb ,akit még ott hülyít ahol akar (de az valószinüleg nem jön neki, annyira könnyen össze). Keress mást közelebb, akivel tényleg együtt lehetsz és hasonlo koru mint te. Ne csak várj és várj h egyszer majd jön
2017. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sztem aki így belevág egy kapcsolatba az általában nem csak egy kis potyahancúrt akar hanem tényleg érez valami komolyat az iránt a lány iránt..és tudom h nem minden 20 eves olyan aki tinilányokat szédít..azt felejtették el h Alapvetően mindketten érző lények vagyunk nem "csak egy gyerek" meg "egy felnőtt"hanem két ember..és az nincs megírva sehol h nem alakulhat ki ép érzelem két eltérő életkorú ember között..nem azon múlik hogy hány éves vagyok vagy ő hány eves .16 éves (már majdnem felnőtt) nem egy alsós kisgyerek szintjén van agyilag meg érzelmileg.persze aki nem is akarja az embert meglátni a másikban elvből mert még nincs 18 annak hiába járatom a számat..
2017. ápr. 25. 13:13
 4/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Te feltettél egy kérdést, hogy mi a véleménye az embereknek. Ők leírták az őszinte véleményüket majd te ezen felháborodva leszólod őket, hogy nem látják meg az emberben az emberséget.

Nos gondolkozz el ezen.. szerintem jóval idősebb emberek mondják el a véleményüket neked.

Én 24 éves férfiként mondom neked, hogy ez a kapcsolat nagyon nem jó. Se a korkülönbség (igen ebben a korban neked ez sok), sem az, hogy 16 évesen 1-2 hét kapcsolat után vele aludj. Biztos lehetsz benne, hogy 2-3 hét és elő fog jönni a szexxel!

Ne feledd 24 éves férfi vagyok! tudok az ő fejével gondolkozni!

Remélem segitettem valamit is :)

2017. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#3:

"Sztem aki így belevág egy kapcsolatba az általában nem csak egy kis potyahancúrt akar hanem tényleg érez valami komolyat az iránt a lány iránt"

Ha ennyire tudod,hogy nem egy potyahancúrt akar, akkor minek tetted fel a kérdést? A kérdésed arról szólt,hogy vajon csak azt akarja-e, de te megválaszoltad a kérdésed......akkor mi a probléma?


Amúgy egy 16 éves ember nagyon messze van a felnőtt kortól.. Nem attól lesz valaki felnőtt,hogy eléri a 18 éves kort.

2017. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 igen én ezzel tisztában vagyok de teljesen mas a gondolkodásom mint a mostani tiniknek volt már ra pl hogy ra mondták hogy 20 éves vagyok mivel nem úgy beszélek illetve viselkedek mint a velem egykorúak :)
2017. ápr. 25. 19:33
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát. Szerintem is túl gyors, ha 1 hónap után együtt alszotok, pláne ekkora korkülönbséggel, DE lehet rá esély, hogy nem csak arra megy.


Leírom a személyes tapasztalatomat, nem biztos, hogy nálatok is ez van, csak, hogy bizonyítsak.

15 évesen ismertem meg a páromat, 6 és fél évvel idősebb nálam. 2 éve vagyunk távkapcsolatban (200 km, havi 1x tali reggel 8-tól este 6-ig), és még soha nem aludtunk együtt. Eleinte féltem, hogy ő is arra fog menni, első találkozáskor teljesen be voltam sz*rva, hogy mit fog velem művelni. Majdnem egy éve voltunk már együtt, mikor szóba hozta a dolgot, de nem álltam rá készen. A következő találkozáskor kaptam tőle egy kis kóstolót (mindent megkérdezett, hogy engedem-e, kicsit körbefogdosott, csókolta a mellemet), onnantól kezdve pedig pár alig várom, hogy eljussunk odáig, amire valszeg várni kell még őszig, mert anyám nagyon figyel, nem engedi az együtt alvást.


Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha azt látod rajta, hogy türelmes, akkor megnyugodhatsz. Szerintem azért az együtt alvást hanyagoljátok, legyetek együtt legalább 3-4 hónapot a következő együtt alvások, aztán szépen fokozatosan, mert nem fogod tudni megfékezni, hogy megtegye, aztán át is mehet az egész abba, hogy csak amiatt találkozzatok...


17/L

2017. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.nappal aludtunk együtt nem éjszaka :D mert legelőször mikor jött akkor hotelbe aludt de anyukám azt mondta,hogy sokba van neki inkább aludjon nálunk de a vendégszobában alszik.:)nem siettet mondta,hogy tiszteletben tart mindent a vallásommal kapcsolatban és a csak az kellene neki akkor nem lenne velem mert megkaphatna "arra" ezer másik lányt ott a közelben komolyan gondolja velem.és a nővére is mondta,hogy teljesen más amióta velem 6 éve cigizett de amióta velem van abba hagyta jó hatással vagyok rá és ő is rám teljesen megértjük egymást hál Istennek:)))Egyébként sokáig a barátoddal :)
2017. ápr. 25. 21:21
 9/19 anonim ***** válasza:
#7: Szóval szerinted normális, hogy 16 (?) évesen a melledet az arcába nyomtad annak a srácnak, akivel havonta 1x találkoztok.
2017. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg az már rég rossz, ha valakit meg kell fékezni. Azért nem minden férfi olyan, hogy csak a szexen jár az esze.....Mi is tudunk gondolkodni (már aki......), és tudjuk, mikor minek jött ez az ideje és nem az van,hogy csak azért nem esünk neki rögtön a lánynak, mert ő nem akarja.
2017. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!