Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm fiú osztályba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fiú osztályba került. Mit csináljak? Megőrülök

Figyelt kérdés
Barátnőm,akivel nemrég jötejötem össze fiúk közé került szóval 22 fiú és ő az egyedüli lány.Friss még a kapcsolatunk de már most belebolondulok de még hol van a szeptember... Nagyon reszketek.Nem hagynám hogy bántsák őt és nagyon féltem.A féltékenységbe meg szó szerint belehalok.Amúgy egy bomba csaj tapadnak rá a férfiak.. plusz távkapcsolatban vagyunk ,50 km választ el.
2017. júl. 2. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Tuti lesz egy két fiú aki udvarol majd neki akik 5x helyesebbek mint én meg 5x jobb pasik. Én feladtam a reményt azt hiszem vége lesz.
2017. júl. 2. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a barátnőddel ha rátapadnának a fiúk akkor mondja hogy van barátja.

Viszont a barátnőd és te szeptemberig próbáljátok felépíteni a kapcsolatotokat, azaz bizalmat építsétek fel.

Megértem hogy féltékeny vagy mert jó csaj, de ha túlzásba viszed a féltékenységet akkor az szétválaszthat titeket a sok veszekedéssel együtt.

De azért arra számíts hogy haverkodni fognak vele és fordítva is.

De ha kialakul a bizalom akkor könnyen tudtok majd együtt működni és te nem fogsz beleőrűlni ebbe az egész dologba.

Ha leültök erről beszélgetni akkor biztosan találtok ki megoldást.De légy őszinte hozzá és mond el neki ha téged ez zavar mert ketten együtt tudtok ellene tenni.

2017. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit, csak ismerkedjetek, szórakozzatok, építsétek ki a kapcsolatot. Na most azt nem értem, hogy mit jelenthet az 5x helyesebb 5x jobb pasi, ezek egyenes arányosságban lennének? Meg ha igazán érdekled, akkor nem fogja lekötni mások külsője. Találkozgassatok is, ha tudtok.
2017. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással elkönyvelheted hogy szeptemberben vége a kapcsolatotoknak. Mondjuk lehet amugy is...
2017. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is fiu osztályba vagyok 34-en vagyunk összesen 6an vagyunk lányok. Nem mondanám magam csunyának nem szeretnek bekepzeltnek tunni mivel nem vagyok megelegedve magammal stb. De azert elegge sokan akartak tolem valamit. De ugye nekem lett baratom meg evvelejen lattak fb-n is meg mikor ismerkedtunk az iskolaba mas fiukkal azert rakerdeztek h van e baratom. Szoval nem eroskodtek tovabb es megertettek... megcsalni meg elhagyni hulye lennek hisz nagyon szeretem. feltekenyseg meg mindig van de arra vigyaz mert az elegge megolheti a kapcsolatotokat . Figyelj en azt tanacsolom neked hogy nyugi ne féltekenykedj szeptember kicsit messze van meg lehet h addigra egyutt se lesztek .. de ha szeret eszebe nem fog jutni hogy megcsaljon. Ha meg megtette akkor hagyd a pics*a keresel egy jobbat(:

16/L

2017. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jegyezd el.
2017. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!