Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
A barátommal alig pár hónapja vagyunk együtt, de nagyon szeretjük egymást és szeretnénk hosszabb távra is tervezni ezt a kapcsolatot... A gond annyi, hogy ő idén egyetemre megy, picit távolabb és csak hétvégéken tudnánk találkozni...

2017. febr. 5. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyeseknél megoldható, de én nem szeretnék távkapcsolatban élni.
2017. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben tényleg szereted és ő is téged, bíztok egymásban és szoros a kötelék, akkor elég valószínű, hogy működhet. Tőletek függ, hogy álltok a dologhoz, mindketten akarjátok-e eléggé. Bízom benne, hogy sikerülhet, ha komolyan gondoljátok.:)
2017. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehetséges.

Sokan túléltek úgy több évet is, hogy más országban dolgoztak átmenetileg. Van, akik meg egy városban laknak és mégis szétmennek.

Az érzelmek a fontosak, nem a távolság.

És persze, hogy a jövőre legyen terv, cél. Tehát legyen biztos pont, hogy x idő múlva együtt lehettek normálisan. A bizonytalanság nem jó.

2017. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi Hetente gyszer találkozunk es nem vagyunk egyutt regota...Lehet pont emiatt olyan nehéz.Nagyon nehez kivarni azt az egesz hetet ameddig nem tudunk találkozni mindennap számolod vissza mennyi van meg hatra foleg hogy ismerkedős szakaszban vagyunk meg csak most kezdjük jobban megismerni egymast folyton csak vele lennek😢
2017. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehéz, de megoldható.
2017. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rossz. Főleg amikor közbejön valami egymás után több hétvégén is. Erre jobb ha felkészülész.
2017. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem,hogy működhet,nekem nagyon rossz lenne.

De ugye mindenki más,ezt nektek kell tudni,milyenek vagytok,hogy viselnétek.

2017. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En tavkapcsolatot nem vallalnek be..nekem az nem igazi kapcsolat.

En igy gondolom, de azert nektek sok boldogsagot😊

2017. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a párkapcsolattal csak gondjaim vannak most is abban élek és mindig vitázunk! Soha többet nem mennék bele 15L
2017. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hétvégente... Nem fogtok bele halni, mi történhetne hétköznap? Készültök a jövőre, iskolába jártok.


Képzeld csak el, milyen az, ha havi 1x látod életed szerelmét... Nálam 2 éve ez a helyzet. De kitartunk, mert ki kell tartanunk, együtt tervezzük a közös jövőnket, nincs félrelépés, nincs hiszti, kitartás van, és erős kapcsolat. Akik tényleg szeretik egymást, bármilyen akadályt kézen fogva lépnek át.


17/L

2017. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!