Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most rá vagy a szívemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most rá vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már egy éve ismerek és nekem nagyon bejön, ritkán találkozunk de minnél többször látom annál jobban bejön.

Mindketten 15 évesek vagyunk. Látom rajta hogyha a közelemben van furcsán viselkedik meg rámnéz én vissza nézek és ő elrántja a fejét. Megkérdeztem tőle hogy ő szeretne-e többet barátságnál azt mondta hogy nem és tagadot mindent, ilyenkor most mi van?


2017. júl. 5. 14:18
 1/4 StayAwake...Forever ***** válasza:
0%
A farkadra.
2017. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy nem lesz semmi. Lépj tovább.
2017. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Anyádat hallgass
2017. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet hogy még nem akar barátot,vagy úgy érzi még nem áll készen rá. De az is lehet hogy tényleg nem tetszel neki
2017. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!