Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire hallgassak a szívemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire hallgassak a szívemre vagy az eszemre?

Figyelt kérdés

Ma rám írt egy srác h olyan szèp vagyok meg h olyan jó lenne ha lenne köztünk valami...Alifg beszéltem vele életemben,a sulinkba jár alattam egyel, a legnagyobb bajom vele z h osztálytársam unokatesójameg h egy évfolyammal alattam jár...De egyébként bejön nekem...A srácnak annyit mondtam h még átkell gondolnom

Ti a helyembe az eszetekre vagy a szívetekre hallgatnátok?Köszi elōre is!

14/l



2015. nov. 17. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Eszemre, még fiatalok vagytok. Ilyen idősen a srácok nem veszik komolyan!
2015. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam,hogy nem szeretném ha ez lenne a téma a suliba vagy hogyha emiatt "cikiznének"h fiatal sráccal járok
2015. nov. 17. 22:23
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

"Ja és azt kihagytam,hogy nem szeretném ha ez lenne a téma a suliba vagy hogyha emiatt "cikiznének"h fiatal sráccal járok"

na ez a mondat az, ami miatt egyértelműen ki kell mondanom, hogy ne járjál vele. egy évvel fiatalabb csak, és ennyit nem vállalnál be érte, akkor az egy komolytalan dolog...

volt egy osztálytársam, srác volt amúgy 13 évesen jött össze az akkor 16 éves barátnőjével, a lánynak nem volt cseppet sem gáz, egyébként mind a mai napig együtt vannak, most 20 éves a srác... szóval tényleg ha inkább azt választod, hogy ne cikizzenek, mint azt a srácot, aki bejön, akkor annyira nem is jön be...

2015. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, mondd meg neki, hogy idősebb fiúkat szeretsz, és hogy hozzá "idős" vagy, és hogy ezen ne akadjon fenn, de majd talál egy szép lányt, és hogy ne legyen szomorú. 14 évesen (pláne 13) azt sem tudjátok, mi egy igazi kapcsolat, de ez nem is baj, de én nem tulajdonítanék nagy jelentőséget neki.
2015. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kkicsii ***** válasza:

Én mikor összejöttem 18 évesen a volt barátommal, azt mondta h 18 éves, aztán kiderült, hogy 16:'-))

Nem szakítottam vele a kora miatt, de ha elmondja őszintén jobb lett volna.

2015. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szivedre
2015. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 18. 05:53
 8/11 Szabo95 ***** válasza:

14 évesen, ne 20 éves sráccal gyere össze :)

Azmeg h fiatalabb, hát istenem xD ha tetszik, és ha jól esne ha megölelnétek egymást, akkor nincs miről beszélni, igyatok egy bambit na ! :D

// Figyelem, termékmegjelenítést láthattak!!! \\

2015. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :3

Lehet egy próbât megér...

Csak pl.ma nem szívesen néztem unokatesója a szemébe,pedig tudom h ebbe semmi ciki nincs

2015. nov. 18. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerelemnél mindig a szívre hallgass, szakításnál meg mindig az észre.

A sablonos, erőltetett, buta "érveket" meg dobd ki! NE azzal foglalkozz, hogy osztálytárs, meg ne is az unokatesójával, hanem azzal, hogy mit érzel iránta! Én is jártam osztálytárssal, 1 hét után dobott, és még évekig szívhattunk egy levegőt. És tudod, nem volt kellemetlen, egyszer nem jutott eszembe azt mondani, hogy "nem kellett volna osztálytárssal".

Viszont járás előtt azért ismerkedjetek, randizzatok, hangolódjatok össze, ne csak holmi felszínes tetszésből álljon a járás!

2015. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!