Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A szívemre hallgas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szívemre hallgassak vagy az eszemre?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Minden nap lejárok boltba mert a szülőm leküld. A boltban van egy srác aki nagyon tetszik már vagy 4 hónapja. Mostanában sokat mosolygott rám,és a nevetem is megkérdezte én meg össze vissza beszéltem . (nem élősszőr volt velünk ilyen). Végre beszélgettünk és valahogy éreztem ő olyan mint én. És ahogy kezdtük egymást megismerni úgy bele is szerettem. A probléma az jóval idősebb mint én. 24 éves... És a szüleim is mosták felejtsem el túl idős. De egyszerűen nem megy. A szívem azt súgja ne hagyjam magam az eszem meg azt hogy igazuk van..
2016. febr. 14. 19:32
 1/10 anonim válasza:
50%

Annyira katasztrofálisan nem nagy azért az a korkülönbség..

Szerintem belefér.

2016. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem volt idősebb barátom 17 évesen és jó persze nem díjazták anyáék de ők azt mondták hogy ha nekem ő jó, és vele boldog vagyok akkor legyen. csak hát vigyázni kell vele nehogy csak kihasználás legyen majd a vége.
2016. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hallgass a pinádra
2016. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy 6 év nem gáz.
2016. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagyis bocs 7 :D
2016. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ha szerintem hallgas a szüleidre vagyis az eszedre :D
2016. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mostanság úgyis ez a divat...legyen minimum 6-7 évvel idősebb.


Nem tűnsz túl tapasztaltnak, a leírtak alapján.

Az eszedre hallgass, mert szív hülye.

2016. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igazan szeretitek egymást, vársz egy évet nagykorú leszel, mar akkor a Szüleid sem beszélhetnek bele.

Féltenek teged, természetes.

De nem 20 év a korkülönbség.

Vigyázz nagyon, Nehogy csak kihasználjon és csak a szexre hajtson!

2016. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Ki beszél itt szeretetről? Épp,hogy ismerik egymást.
2016. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen..ehez még idő kell. majd elválik köszönöm a válaszokat. előbb valójában jobb ha várok nem lehet tudni mit is akar ő valójában.
2016. febr. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!